A A
RSS
Головна » Статті » Події » Новини відділення

Арт заняття середи - " Маленькі дизайнери"


Діти, на декілька годин стали справжніми дизайнерами одягу! Вони самостійно підбирали тканини, аксесуари, кольори і пропонували власні моделі вбрання. Ми тільки допомагали їм все це перенести на робочий матеріал, бо, на жаль, через хворобу, не всі можуть працювати обома руками. Дівчата й хлопці згуртувалися над загальним завданням і, скажу, що вийшло у них – просто супер! Сукні неймовірні: Вікуся підібрала наряд й зачіску для Лєри-ранєтки, Оксанка - створила бальну сукню для ляльки, яку назвала Катюша. Ромчик, зовсім маленький хлопчик, а його шедеври "Миколка на морі" й "Соломія" викликали масу емоцій у всіх присутніх дорослих. Один маленький кавалер з пластиліну виліпив спортивну машину для моделей (адже справжнім пані - гарні авто)... Вийшло реалістично (на заваді не стало те, що ліпив він тільки однією ручкою). Настюша, ця маленька розумничка, довго думала в щоб одягнути модель, і вирішила, що лялька забліда. Через декілька хвилин всі любувалися шикарною засмагою модельки в гарному купальнику))).
Сашко не схотів займатися дизайнерською справою, натомість розфарбовував, ліпив і просто грався. Після основного завдання, яке вони виконували більше, ніж півтори години, діти не хотіли розходитись. Разом розмальовували. А в кінці заняття на кожного чекав сюрприз – м’яка іграшка. Всі іграшки були різні, тому діти наосліп засовували руку в торбинку і витягували собі нового друга. Позитивним емоціям не було краю!
В такі хвилини ніхто не згадує про хворобу. Хоч за загальним столом часом лунало "морфій", "хімія", "укол", проте це не змогло прибрати задоволеної посмішки з обличчя жодного маленького пацієнта. Тільки сумні і безпорадні очі батьків нагадували про смертельну небезку, яка нависла над цими чарівними дітьми.
Давайте підтримаємо молодих дизайнерів, які спрагло хочуть жити, творити і інших надихати! Давайте разом будемо творити добро!

Громадська організація "Берегиня Рівненська" проводить проект "Терапія творчістю" за фінансової підтримки Рівненського Міськвиконкому.

Ірина Басюк
Категорія: Новини відділення | Додав: Редько (2011-08-23) | Автор: Ірина Басюк
Переглядів: 611
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]