A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Музейні гостини 2014

Благодійний фонд «Скарбниця Надії» запрошує всіх на виставку-ярмарку виробів, котра відбуватиметься під час щорічних «Музейних гостин» 17 травня 2014 року на території Рівненського обласного краєзнавчого музею. Започаткований минулого року захід мав популярність  серед рівнян.  Завдяки Вашій зацікавленості та небайдужості ми вирішили продовжити традицію таких виставок.

Ми запрошуємо всіх небайдужих долучитись до доброї справи – допомогти онкохворим діткам Рівненщини. Під час виставки Ви зможете придбати вироби дітей онкогематології, майстринь та волонтерів БФ «Скарбниця Надії».  Також Ви матимете можливість дізнатись більше про волонтерство, проблеми дитячої онкології, цікаві проекти,які реалізує БФ «Скарбниця Надії».

На нашому столику буде встановлена благодійна скринька, за якою Ви зможете нас знайти. Саме в скриньку будуть вкидатись всі кошти, виручені від продажу виробів, та кошти,які небайдужі зможуть пожертвувати на лікування дітей, які наразі проходять лікування у відділенні онкогематології РОДЛ.

Скористайтесь надзвичайною можливістю допомогти хворим діткам та долучитись до добрих справ, а, можливо, і знайти свій шлях у волонтерстві!

 

Реквізити для допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ЗКПО 37685693

26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - Добровільна пожертва

Категорія: Акції | Додав: Anton (2014-05-07) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 626
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]