A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

ЯСКРАВІ КОЛЬОРИ ДИТИНСТВА

    Діткам, які опинились у відділенні онкогематології, і на яких чекають довгі місяці лікування, потрібні позитивні емоції та яскраві враження! Адже гарний настрій суттєво покращує результат лікування, про це говорять і лікарі, і батьки. Волонтери онкогематології намагаються урізноманітнити перебування хворих діток в лікарні: проводять свята та творчі заняття, надсилають листи, приходять перевдягаючись у веселих клоунів. Але волонтер може лише на кілька годин в день відволікти дитину. А коли він йде з відділення, малеча залишається в оточенні чотирьох стін… Саме тому, вже давно у нас була мрія прикрасити стіни палат гарними та веселими малюнками.

    Завдяки фінансові підтримці компанії «Реноме», БФ «Скарбниця Надії» разом з молодіжною платформою «Яскраво» було реалізовано проект «Яскраві кольори дитинства». Лише за три дні талановита та яскрава молодь розфарбувала стіно палат. І відтепер разом з хлопчиками та дівчатками у палатах живуть казкові герої, веселі котики, шоколадний дракон та інші кумедні тваринки.

    Ми дуже вдячні всім молодим людям, які відгукнулись на заклик повернути яскраві кольори в дитинство онкохворих дітей, та компанії «Реноме» за можливість здійснити нашу мрію!

Категорія: Акції | Додав: Anton (2014-07-16) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 1121
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]