A A
RSS
Головна » Статті » Події » Акції

Час для подарунків!
   В той час, коли рік завершується, завжди з’являється багато подарунків. Ми більше звикли до іграшок та солодощів і дуже радіємо, коли люди замислюються над тим, що ж ще можна подарувати дітям. На минулому тижні наш фонд та онкологічне відділення обласної дитячої лікарні отримали багато подарунків, про які ми вам зараз розповімо.

   Найдорожчий і найважчий, так би мовити, в моральному плані подарунок – 60 (шістдесят!!!) упаковок препарату Меркаптопурин (Пури-нетол). Цей препарат потрібен для лікування всім дітям, які лежать у відділенні онкогематології з лейкозом. Це половина пацієнтів відділення. Препарат потрібно з перервами приймати під час курсів хіміотерапії та щоденно протягом півтора року після завершення основної хіміотерапії. Батьки дітей називають Пури-нетол «суха хімія». Якщо припинити приймати ці ліки, то в дитини може статися рецидив лейкозу. Я сподіваюся, читачі зрозуміли, наскільки важливий це препарат. Та той факт, що препарат є життєво необхідним для тисяч дітей в Україні, ніяк не впливає на наявність його в українських аптеках. Останній раз ми купували Пури-нетол у Україні в серпні 2011року. З того часу цього препарату в нас в країні немає. Численні звернення батьків пацієнтів, окремих волонтерів та благодійних фондів в різні державні установи щодо реєстрації цього препарату в Україні поки що не досягли успіху. Досить довгий час батьки купували Меркаптопурин в Росії, та з січня 2013 року його немає і там. Батьки дітей дістають необхідні ліки в Польщі, Італії, Франції, Німеччині, Швейцарії. Фактично держава змушує батьків хворих дітей ставати контрабандистами. Але іншого виходу в них немає. На одній шальці терезів закон, а на іншій - життя власної дитини. Ви собі можете уявити нашу радість, коли наш постійний помічник допоміг нам і передав таку величезну партію необхідних ліків? Вартість переданого Меркаптопурину становить 4800 гривень. Цього запасу повинно вистачити для потреб відділення онкогематології на три місяці. Щиро дякуємо! 

   Наступний подарунок, який привезли безпосередньо у відділення онкогематології працівники фірми з продажу канцтоварів, - новенька мікрохвильовка. Цей подарунок також дуже важливий для дітей в лікарні. У відділенні вечеря о 18.00, а далі їдальня зачиняється. Під час хімії багатьом дітям вводять гормони, які підвищують апетит. До вечора дітвора їсть як мінімум ще двічі, а деякі діти навіть вночі просинаються і просять їсти. Мікрохвильовка насправді працює з раннього ранку до пізнього вечора. Також працівники цієї ж фірми передали батькам Сашеньки Письмак 400 гривень на лікування донечки.

   А на офіс фонду нам привезли подаруночок спеціально для волонтерів. Це цифровий фотоапарат. Дякуємо за подарунок! Він для нас дуже важливий, тепер ми будемо мати можливість викладати більше фото на наш сайт. Також нам передали велику коробку 2,5 кг цукерок для дітей на свято Миколая та 200 гривень. Гроші будуть використані на ремонт та перетягування дивану, який стоїть в коридорі онкогематології і на якому кожного дня граються маленькі пацієнти відділення.

   Дякуємо всім добрим людям за подарунки! Якщо ви маєте бажання також долучитися до подібних добрих справ, то ось перелік нагальних побутових потреб відділення онкогематології: 
   1. Ремонт та перетягування дивану в онкогематології (1000 грн, 200 грн вже маємо). 
   2. Спеціальні батарейки до інфузоматів Б-Браун (треба мінімум 7 штук, вартість 1 батарейки від 180 до 500 грн). 
   3. Бойлер на 50-80 літрів. 
   4. Великий емальований чайник. 
   5. Офісний папір, інші канцтовари. 
   6. Регулярна заправка картриджа. 
  7. Підгузники для дітей від року до чотирьох (розмір 4, 4+, 5). Памперси потрібні наразі постійно, у відділенні зараз багато маленьких дітей, а також багато сімей пацієнтів, в яких є маленькі діти. 

   Якщо ви можете допомогти у вирішенні таких проблем – подзвоніть до нас 098 45 26 916.
Категорія: Акції | Додав: Anton (2013-12-15) | Автор: Мар’яна Рева
Переглядів: 534 | Коментарі: 2
Всього коментарів: 2
2  
Будь яка допомога важлива. На пару гривень можна купити шприци, фізрозчин, глюкозу. Це треба щодня і цього немає в лікарні. А канцтовари ми постійно збираємо. Плануємо до Нового року їхати в школу-інтернат в Олександрію, там треба канцтовари. Як з Вами зв*язатися?

1  
мені так хочеться чимось допомогти! але моїх пару грн. чи кілька ручок для діток або зошитів - це такий дрібязок. потреба в мільйони разів більші у відділенні та в діток!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]