A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Вашкевич Любов

Любочка Вашкевич - завал по всіх фронтах


   Найбільше мені зараз хочеться сісти на маршрутку, приїхати в Київ, знайти в Інституті раку Любочку, обійняти її і заплакати разом з нею, разом з її мамою Марією. Я розумію, що зробити цього я не можу. Сльози не допоможуть. Потрібно діяти - шукати гроші, шукати донорів, розповісти вам про Любу.

   Дівчинку прооперували місяць тому, 5 вересня. Операція була дуже важкою, тривала 8 годин. Любі замінили колінний суглоб на ендопротез. Після всіх випробувань, після важких хімій і ще більш важкого післяопераційного періоду, перше питання після операції - «Моя мама не дуже плаче?». Перші дні після операції здавалося, що ось-ось стане легше, не буде так боліти. Люба трималася з усіх сил, намагалася бадьоро розмовляти по телефону, писала повідомлення Вконтакті, розповідала про улюблену таксу Ніку, говорила про те, що мріє про нет. Але біль не пройшов, легше не стало. Зараз, через місяць після операції, зрозуміло, що є проблема. У Люби утворилась гематома в коліні, воно дуже болить, напухло, всю ногу періодично пронизує сильний біль. На вівторок призначена повторна операція. Любочка зовсім впала духом, не хоче ні з ким розмовляти, вчора сказала, що не вірить нікому. У нашої героїні дуже низькі аналізи, вона ослаблена. Позавчора Любочка знепритомніла, поруч з донькою стало погано мамі, їх одночасно приводила до тями ціла бригада лікарів. Завжди позитивна, усміхнена, світла дівчинка ніби надломилася. Хоче тільки «щоб не боліло і поїхати додому».

   Будь ласка, допоможіть Любі. Ситуація серйозна. Лікарі повинні терміново вирішити проблему з ногою і продовжувати хіміотерапію, адже вже після операції у дівчинки виявили метастази в легенях. У Люби впали тромбоцити, кілька днів мама шукає донорів, два вчорашніх донора не підійшли по аналізах. Ми ще не знаємо, підійшли чи ні сьогоднішні донори на тромбоконцентрат. Якщо не підійшли, то завтра мама буде купувати тромбоконцентрат в Білій Церкві за 3500грн за дозу, потрібно як мінімум 2 дози. Тромбоцити потрібно підняти обов'язково, адже через недостатність тромбів і загрози кровотечі можуть перенести операцію.

   Грошей немає, мама Марія просто у відчаї. На першу операцію та післяопераційний період витрачено більше 20 тисяч гривень. Скільки грошей піде зараз - невідомо. Ми просимо вас пожертвувати дівчинці стільки, скільки підкаже ваше серце. Мама і Люба чудові, відкриті, добрі. Вони ніколи не просять зайвого. Наша спільна знайома була шокована, коли взимку побачила на автовокзалі в Рівному Любу. Дівчинка в супроводі мами йшла на милицях по снігу на київську маршрутку. Любочці потрібно було їхати на хімію в Інститут раку, у них не було грошей, щоб оплатити машину до столиці, але вони не просили про допомогу, знаючи, що іншим діткам допомога потрібна ще більше.

   Також величезне прохання - просимо відгукнутися людей з групою крові 2 +. Донори зараз потрібні як ніколи. Допоможіть Любочці! Розкажіть про дівчинку свої знайомим, може бути серед них є люди з 2 +.

Телефон мами Вашкевич Марії 096 92 06 759
Телефон координатора Рева Мар'яна 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
БФ " Скарбниця Надії "
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ " УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільна пожертва для Вашкевич Люби

Карта Приватбанк
5211 5374 4619 3851 Вашкевич Марія Петрівна
Категорія: Вашкевич Любов | Додав: Volonter (2013-10-02) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 966
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Друзі