A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Вашкевич Любов

Допоможіть купити хімію для Любочки!
   Продовжує лікування в Рівненській онкогематології світла і добра дівчинка Люба Вашкевич. Вже пройдено всі передопераційні хімії, є хороший результат лікування - пухлина на нозі значно зменшилася, метастази з легенів пішли. На 1 серпня була запланована операція з видалення пухлини і заміні частини кістки на ендопротез. Люба з мамою навіть приїхали в Інститут раку на госпіталізацію. Але тут їх чекав неприємний сюрприз - протез ще не готовий. Маму спочатку зорієнтували на 10 серпня, але через кілька днів повідомили, що протез буде готовий не раніше, ніж останні числа серпня. Київські лікарі призначили Любочці ще один курс з Холоксаном, адже хвороба не може чекати, пухлина без хімії може знову зростати.

   Дівчинка стійко перенесла новину про те, що операція переноситься і що потрібно знову їхати в лікарню на хімію. Навіть спогади про те, яка моторошна блювота чекає Любу під час хімії, здається, не можуть зіпсувати гарний настрій нашої героїні. На початку лікування це була сумна заплакана дівчинка. Зараз, коли хімія подіяла і пройшов постійний біль у нозі, перед нами найактивніша учасниця всіх занять у відділенні. Люба часто питає, чи будуть арт-заняття, чи прийдуть клоуни, чи принесе листоноша цього тижня лист від таємного друга, коли будуть заняття з логічними іграми. Додатковий заряд енергії дарує дівчинці улюблена такса Ніка. Смішну грайливу собачку Любі подарували навесні. Про Ніку наша героїня може розповідати годинами.

   Сьогодні ми просимо вас підтримати дівчинку.
Нам необхідно викупити ліки на хімію. 15 флаконів Холоксан передали для Люби наші друзі Фонд соціальних проектів майбутнього. Щиро дякуємо за допомогу!


   Ще 10 флаконів Холоксан, 1 упаковку Уропроту, 1 упаковку Еменда, фізрозчин і глюкозу на загальну суму
5447 замовив наш фонд. Із зібраних раніше пожертвувань для Люби на рахунку фонду залишилося 2044 грн. Щоб викупити необхідні препарати нам терміново потрібно ще 3400 Гривень.

   Будь ласка, допоможіть Любі! Ця хімія дуже важлива для дівчинки, ми не можемо втратити дорогоцінний час.

Координатор Мар'яна Рева 098 45 26 916
Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільна пожертва для Вашкевич Люби
Категорія: Вашкевич Любов | Додав: Anton (2013-08-09) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 758
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі