A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Сачук Василь

ВАСЯ САЧУК. ТРІШКИ НОВИН З КИЄВА.

    З початку квітня Вася продовжує лікування лейкозу в Києві. До того часу він лікувався у Рівному і запланована госпіталізація в Охмадит мало не зірвалась, адже напередодні у Васі піднялась температура і він був змушений провести ще кілька днів в РОДЛ. Зараз хлопець маленькими кроками продовжує свій шлях до одужання. Звичайно лікування лейкозу супроводжується падінням аналізів та ускладненнями. Крім того величезне місто та лікарня, де лікуються діти з усієї України, може спантеличити будь кого. Але Вася не може дозволити собі впадати у відчай. Адже від його настрою залежить і настрій мами, яка в нього одна. І Вася, як справжній чоловік, підтримує маму в цей складний для їх родини період.

    Довгий час Вася був найстарший у нашому відділенні. І зараз серед малечі не вистачає його присутності на творчих заняттях, жартів під час зустрічей в палаті. Дуже сподіваємось, що подальше лікування Васі буде проходити впевнено і він з кожним днем наближатиметься до одужання.

   Щиро дякуємо усім, хто підтримує Васю та його маму і фінансово, і морально. Окремо дякуємо Олегу Кармуліну та компанії за кошти в розмірі 2 500 грн., які були передані мамі перед від’їздом до Києва. Також ці молоді люди передали 2 500 грн. для Алінки Федоришиної та 100 грн. на суміш для нашої найменшої підопічної Катрусі.

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ЗКПО 37685693

26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - добровільна пожертва для (прізвище дитини)

Категорія: Сачук Василь | Додав: Anton (2014-04-25) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 516
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі