A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Питель Аліса

Алісі терміново потрібно 1440грн. на МРТ
   Дворічна Аліса Питель проходить лікування рабдоміосаркоми у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні. На сьогоднішній день дівчинка пройшла три блоки хіміотерапії. Лікування проходять важко, з падінням аналізів. Аліса ще не звикла до лікарні, часто плаче, іноді у дівчинки трапляються справжні істерики. Дівчинка лежить з бабусею, тому що мама доглядає за молодшою ​​донькою. Тато Аліси майже всі дні проводить з нею в лікарні. Як тільки малеча починає плакати, вона відразу кличе свого татуся. Тільки тато може заспокоїти, втішити, розвеселити. Нещодавно я була свідком того, як Аліса довго плакала після встановлення катетера, тато загорнув її в ковдру і виніс на коридор. За дверима палати дівчинка заспокоїлася і Володимир сів на диванчик з донькою на руках. Я була у відділенні більше години, весь цей час Аліса сиділа у тата на руках на коридорі і як перелякане мишеня визирала з ковдри. А тато весь цей час сидів нерухомо, боячись порушити це нестійкий спокій.

   На сьогоднішній день у Аліси дуже впали аналізи після третього блоку хімії. На завтра ми викликали нашого постійного донора, він відразу погодився здати кров для дівчинки. Неможливо передати словами, яка гора падає з плечей батьків, лікарів та волонтерів, коли донор впевнено говорить: «Я завтра здам кров. Не турбуйтеся».

   Ми сподіваємося, що наша героїня швидко відновиться після хімії, адже на 14 вересня Аліса записана на МРТ в Центрі Св. Параскеви у Львові. Після МРТ тато відразу поїде до Києва, де лікарі Інституту раку будуть вирішувати питання з операцією з видалення пухлини на руці у дівчинки.

   Нам дуже потрібна допомога з оплати МРТ. Клініка виставила рахунок на 1440 грн. Крайній термін оплати - п'ятниця, 13 вересня. На рахунку нашого фонду у Аліси вже не залишилося коштів, ми купували дівчинці Холоксан і Уропрот на блоки хімії.

   Будь ласка , допоможіть Алісі пройти обстеження!


Телефон координатора 098 45 26 916 Мар'яна Рева


Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільна пожертва для Питель Аліси
Категорія: Питель Аліса | Додав: Anton (2013-09-10) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 786
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі