A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Письмак Олександра

Письмак Олександра
   Дивовижно, наскільки світлою може бути маленька людинка! Навіть в лікарні! Навіть після болючого встановлення катетера! Навіть прив'язана до крапельниці! Десятимісячна Сашунька не вміє бути сумною, вона або плаче або всміхається. Приходиш у відділення, а вона їде по коридору в ходунках і посміхається! Заходиш в палату - Саша відразу осяює тебе своєю ще беззубою посмішкою. Побачивши Сашуньку, хочеться перевернути гори! Як добре, що малеча не усвідомлює наскільки серйозно хвора і наскільки крихкий її сьогоднішній хороший стан. Попереду у дівчинки ще такий довгий шлях до одужання.

   Маленькій Саші Письмак було всього вісім місяців, коли вона потрапила у відділення онкогематології з діагнозом «гострий лімфобластний лейкоз». Нині малеча підросла, їй уже десять місяців. У лікарні дівчинка вчиться ходити і говорити. На жаль, у дівчинки виявили хромосомну поломку. Врятувати Сашеньку може тільки трансплантація кісткового мозку. Слава Богу, старша сестричка підійшла Саші в якості донора на споріднену ТКМ , лікар каже, що показники крові у обох дівчаток збігаються як у близнюків. Зараз малеча проходить перший протокол хіміотерапії, а приблизно через місяць вона поїде в Охмадит, де має проходити ТКМ.

   Всі ми знаємо, що на трансплантацію потрібні великі гроші. Зараз ми не можемо сказати про яку суму може йти мова. На сьогодні малечі потрібна допомога у вигляді не дуже дорогих, але життєво необхідних препаратів - мератин, дицинон, амінокапронова кислота, есенціале, пурі-нетол, лазолван, фізрозчин, глюкоза. Також дівчинці потрібні підгузники, дитяче харчування та інші предмети догляду. Щотижня у батьків іде на ліки і предмети догляду для Сашеньки не менш як тисячу гривень.

   Сім'я у дівчинки звичайна, проста. Мама постійно поруч з донечкою, адже Саша ще грудна дитина. Тато намагається теж бути поруч із дружиною та донькою, не дивлячись на те, що від села до обласного центру досить далеко їхати. Батьки досить швидко взяли себе в руки і намагаються не падати духом, пліч-о-пліч ведуть боротьбу за життя маленької Олександри. Мама Сашеньки знаходиться в декретній відпустці, тато працює на заправці. У сім'ї є ще старша донька, якій зараз 8 років.

   Будь ласка, підтримайте Сашуньку!

Адреса: Рівненська область, Дубенський район, с.Переросля

Телефон координатора Мар'яна Рева 098 45 26 916


Реквізити для надання допомоги:
БФ " Скарбниця Надії "
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ " УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільна пожертва для Письмак Олександри
Категорія: Письмак Олександра | Додав: Anton (2013-10-25) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 913
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі