A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Новосад Ольга

Оля Новосад - не можна здаватися!

   Хвороба не відступає... Хвороба знову проявила себе через слабкість, температуру, бласти в крові... Хвороба повернулася після важкої хімії в Охмадиті і ауто- ТКМ... Другий рецидив мієлобластний лейкозу. Олі страшно і боляче, але здаватися не можна.


   Зараз Оля знаходиться вже у дорослій лікарні, адже в серпні нашій героїні виповнилося 18 років. Настрій сумний, гірше нікуди. Перші дні дівчина лежала в коридорі - в палатах не було жодного вільного ліжка. Зараз Олічку вже перевели в палату. Я була у дівчини в лікарні, вона мало розмовляє і каже, що справи у неї "не дуже". За характером в Оля дуже тендітна і чуйна людина подекуди навіть усамітнена. Вона нагадує мені ніжну квіточку, яка не може розпуститися в затінку без сонечка. Оля дуже хоче виїхати з лікарні додому, але потрібно продовжувати капати хімію. Проте, коли починаєш прощатися - дівчина знаходить у собі сили посміхнутися.


   Після консультації з київськими лікарями Олі призначили блоки хіміотерапії з Цитозаром і таблетки Ланвіс між хіміямі. Дівчина не змогла повністю пройти перший блок Цитозару, у неї піднялася температура, обвалилися аналізи. Три дні Олі капали антибіотик Фортум, але стан не поліпшується. Сьогодні нашу героїню перевели на Зивокс, мама купила ліки тільки на завтра, оскільки на більшу кількість антибіотика у неї немає грошей.


   Часто з вуст інших волонтерів мені доводилось чути, що в дорослих онкологічних відділеннях немає нічого. Коли про це говорять інші люди, здається, що ситуація все ж не настільки страшна. Але коли туди потрапляє твій підопічний дитина - тебе реально накриває хвиля відчаю. Поговоривши з мамою дитини, починаєш розуміти, що «нічого немає» - це немає ні вати, ні шприців, ні спирту, ні глюкози, ні фізрозчину. За препарати хіміотерапії або антибіотики навіть мова не йде. Сьогодні мама Олі купувала стрічку для апарату, яким роблять кардіограму.


   Ось така в нас ситуація. Олі потрібно боротися, а з грошима просто катастрофа. На найближчі дні дівчині потрібно буде купити Зивокс - 8 флаконів на суму 3900 грн. Цей препарат хоча б є в аптеках. З Ланвісом все набагато складніше. Вже приблизно років два, як препарату немає в Україні. Мама Олі купуватиме Ланвіс з рук по 700 грн. за упаковку. Якщо буде можливість, то Алла хотіла б купити дві упаковки препарату. Також щодня потрібні системи, шприци, глюкоза, фізрозчин .


   Будь ласка, підтримайте Олю! Дівчині дуже потрібна допомога!


   Моліться за Олічку, вона хрещена в УПЦ, дівчині вкрай необхідні молитви.Координатор Мар'яна Рева 098 45 26 916

 

Реквізити для надання допомоги

БФ " Скарбниця Надії "

ОКПО 37685693

26009336789200

АТ " УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - Добровільна пожертва для Ольги Новосад


У відділеннях Приватбанку

Картка № 6762 4620 5068 0583

Соловей Віталій Ростиславович (карта відкрита на ім'я вітчима )


У відділеннях інших банків

КБ Приватбанк

МФО 333391

ЗКПО 21099787

№ рахунку 29248825513202

Призначення платежу: Благодійна допомога для лікування дочки Новосад Ольги, для зарахування на карту № 6762 4620 5068 0583 Соловей Віталій Ростиславович, без ПДВ

Інд.код . 2930009098

Категорія: Новосад Ольга | Додав: Anton (2013-09-12) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 815
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі