A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Мельник Таміла

Мельник Таміла
   Як правило батьки звертаються за допомогою як тільки дитина потрапляє в онкологічне відділення. Деяким сім'ям вдається досить довго триматися на плаву самостійно. Сьогодні ми розміщуємо історію, сміливо можна сказати, унікальну. Батьки Таміли Мельник самостійно збирали гроші на все поточне лікування. В основному пошуком грошей займався тато Леонід, так як мама з дівчинкою постійно перебували в лікарні. Зараз основне лікування завершене, пройдені всі хімії, дівчинці потрібно поїхати на ПЕТ-сканування в Петербург і на консультацію до проф. Желудкової в Москву. Часу залишилося мало, а гроші ще не зібрані. Поїздка під загрозою зриву.

   Історію малечі написала мама Ганна: «Я мама 3-річної Тамілки. Таміла єдина і бажана дитина в нашій молодій сім'ї. Росте допитливою і кмітливим дівчинкою. Ходити ми навчилися раніше, ніж повзати. Синці та подряпини були для нас звичайною справою. У 2 роки ми почали відвідувати дитячий садок. Таміла дуже часто згадує, перебуваючи у лікарні, свій перший святковий ранок біля ялинки, і я хочу, щоб таких свят моя дочка побачила більше. Все було, як у звичайних дітей для свого віку.

   Навесні 2012 року ми тяжко перехворіла ГРВІ, лікувалися в лікарні. Після виписки дитина стала кульгати на ліву ніжку. Після КТ стало зрозуміло - у Таміли величезна пухлина (розміри 7 * 7 * 8 см), оперувати яку нас відразу направили в Київський інститут нейрохірургії. Операція була проведена 25.04.2012 р. Дякувати Богу і майстерності лікарів, операція пройшла успішно. Таміла швидко відновлювалася після перенесеної операції, хоча лікарі в Київському інституті нейрохірургії давали нам шанси на життя менше 50%. За результатами аналізів пухлини був поставлений діагноз - плексуса карцинома правого бокового шлуночка. У Москві в Федеральному науково-клінічному центрі дитячої онкології та онкогематології професором А.Г. Желудковою було розписано лікування.

   У той момент, коли ми почули діагноз, у мене в голові була тільки одна думка - де взяти кошти для того, щоб моя маленька красуня знову щасливо бігала, збивала коліна, весело гралась в піску і робила все те, що роблять маленькі бешкетники».

   Маленька Таміла проходила лікування в Білорусії. На даний момент дівчинка пройшла 9 блоків хіміотерапії та опромінення, всі ми дуже сподіваємося, що на цьому лікування буде завершено. Батьки звертаються за допомогою, так як самі вони вже не можуть знайти необхідну суму на обстеження. У загальній складності на 18 квітня потрібно 15400 грн (14000 грн - ПЕТ-сканування, 1600 грн - квитки). Ганна буде їхати в Росію разом зі своїм татом, дідусем Таміли, він допоможе дочці в дорозі і під час сканування і як тільки отримає на руки результати ПЕТ, відразу поїде до Москви до проф. Желудкової на консультацію. На сьогоднішній день сім'я зібрала 11000 гривень. Будь ласка, допоможіть Тамілі!

  Дівчинка хрещена в УПЦ КП під ім'ям Емілія.

  Контакти:
Тато Леонід Мельник 0977048429, 0680296300, 0938177996
Координатор адресної допомоги Мар'яна Рева 0984526916

Реквізити для надання допомоги
Отримувач: ПриватБанк
Найменування банку: ПриватБанк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО: 305299
ЗКПО: 14360570
Для зарахування на картку 6762 4683 0032 3635 Мельник Ганна Федорівна
Категорія: Мельник Таміла | Додав: Anton (2013-04-03) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1322
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Друзі