A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Марущак Оксана

Марущак Оксана
   Оксана дивовижна одинадцятирічна дівчинка. Вона добра, щира і відкрита. Вона дуже хвилюється за маму, просить її не плакати. Оксанка дуже талановита. Дівчинка малює аквареллю, гуашшю, олівцями. Вона сміливо береться навіть за складні жанри живопису - пейзажі і портрети. У лікарні Оксана приймає найактивнішу участь в арт-заняттях, багато малює, слухає музику. До хвороби дівчинка дуже любила співати і танцювати, а улюбленим предметом у школі була фізкультура.

   Захворіла дівчинка раптово. У неї почалася висипка на ногах, яку не вдавалося вилікувати в районній поліклініці. Через декілька тижнів Оксанка стала млявою, втратила апетит, а до висипу додалися синці по всьому тілу. Мама помчала до Києва. З критично низькими показниками лейкоцитів і тромбоцитів дівчинку госпіталізували в інфекційне відділення Охмадиту. Через декілька днів було встановлено діагноз - тромбоцитопенічна пурпура. У столиці дівчинка провела 42 дні і її виписали продовжувати лікування за місцем проживання. Головний дитячий гематолог України С.Б.Донська рекомендувала дівчинці препарат Мабтера, чотири введення один раз на тиждень. Але так як препарату немає у відділенні і грошей на його покупку у мами теж немає, лікування поки не проводиться. Стан Оксанки погіршується, у дівчинки почалися кровотечі з носа і з хворого зуба. Поки лікарям вдавалося стабілізувати стан дівчинки, але лікування потрібно починати негайно.   Мама виховує Оксану одна, у неї є ще старша дочка. Батько ніякої участі у лікуванні дівчинки не приймає. У мами зовсім немає грошей. На лікування в столиці витрачено більше 17 тисяч гривень, гроші збирали родичі і знайомі.

   Сьогодні ми замовили один флакон Мабтери 500 мг у борг. На сьогоднішній день у нас є тільки 4000 гривень з необхідних 15 461 гривень. Препарат привезуть завтра, але вже до кінця тижня за нього потрібно розрахуватися. Найстрашніше для нас, що Оксанці вже в наступний вівторок потрібно буде вводити наступний флакон Мабтери. Всього дівчинці призначила чотири введення препарату, це майже 62 тисячі гривень. Де взяти такі величезні гроші протягом місяця ми просто не знаємо.

   Будь ласка, допоможіть Оксані! Мама дівчинки абсолютно розгублена, а дівчинка зовсім по-дорослому втішає маму і просить її не плакати. Навіть волонтерам Оксана розповіла, що переживає за маму і дуже боїться за неї. Щоб порадувати маму, дівчинка в лікарні малює портрети улюбленої матусі. Тільки мама, побачивши ці портрети замість того, щоб посміхатися, плаче ще сильніше...

   Адреса: Рівненська область, Володимирецький район, с. Зелене.

Телефони
Мама Галина 097 47 97 245
Волонтер Мар'яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги
БФ "Скарбниця Надії"
 ОКПО 37685693
 26009336789200
 АТ "УкрСиббанк"
 МФО 351005
 Призначення платежу - Добровільна пожертва для Марущак Оксани
Категорія: Марущак Оксана | Додав: Anton (2012-11-06) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1535
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі