A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Марущак Оксана

Як зібрати 11460 гривень до п'ятниці?
   Ми знали, що у відділенні у нас є новенька дівчинка Оксана Марушак. Але саме усвідомлення того, що у дівчинки не онкологічна хвороба нас розслабило. До минулої п'ятниці ми навіть не були знайомі з мамою дівчинки. До минулої п'ятниці я думала, що якщо дівчинка не хвора онкологічною хворобою, то великих грошей на лікування не знадобиться. Як же я помилялася! У дівчинки самотні тромбоцити, час від часу у неї з'являється кровотеча. Оксані щодня вливають кров, плазму, кріопреципітат. Поки ситуація не вийшла з-під контролю лікаря, не дивлячись на те, що у відділенні немає необхідних ліків Мабтера.
Навіть страшно подумати, що може статися, якщо негайно не почати лікування.
   Про те, наскільки серйозна ситуація говорять суворі слова лікаря: «Дівчинці терміново потрібна Мабтера 500. Йдеться про чотири флакони. Одне введення на тиждень. Інших варіантів немає». Чесно скажу, я була не готова усвідомити, що дитині з неонкологічним діагнозом, потрібно відкривати збір на суму 61800 гривень.

   Звичайно, ми помічали, що дівчинка бліда і часто почуває себе не дуже добре, але завжди в душі живе віра в найкраще. Оксана настільки активна, що неможливо повірити в те, що їй погано. Оксанка першою виходить на коридор на заняття з арт-терапії. Вже після заняття волонтери помічають, що дівчинка важко, з допомогою мами повертається в палату. До дівчинки вже встигли звикнути і прив'язатись. Всі, хто знає дівчинку, в один голос говорять, що Оксанка дуже переживає за маму. У свої одинадцять років дівчинка вже занадто доросла. Оксана хоче стати лікарем, щоб лікувати таких же діток, як і вона. Будь ласка, допоможіть здійснити дитячу мрію!

   Ми взяли Мабтеру в борг. Завтра Оксанка почне лікування. У п'ятницю потрібно розрахуватися за ліки. З 15 461 гривень у нас є тільки 4000. Як зібрати 11 460 гривень до п'ятниці? Я не знаю. І мама Оксанки не знає. Ми сподіваємося тільки на добрих людей. Кожна ваша пожертва важлива для порятунку цієї дівчинки!
Допоможіть!

Телефони
Мама Галина 097 47 97 245
Волонтер Мар'яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільне пожертвування для Марущак Оксани
Категорія: Марущак Оксана | Додав: Anton (2012-11-06) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1105
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі