A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Манайло Назар

Назарчик Манайло - новини


       Пишу цю новину зі словами подяки на адресу лікарів, жертводавців і волонтерів. Величезне спасибі вам за посмішку нашого малюка! Завдяки вам він не один на білому світі.

       Нашого дорогого малюка Назарчика прооперували в інституті раку. До операції хлопчика довго не могли покласти в інститут раку, так як там переповнене відділення. З першого разу хлопчика не поклали в лікарню і йому довелося повернутися в будинок малюка. Але лікарі інституту раку таки знайшли можливість госпіталізувати Назарчика і провести операцію вчасно.

       Операція пройшла успішно. Ніяких непередбачених проблем під час операції не було, лікарі залишилися задоволені результатом операції. Вже на другий день після операції Назарчик виходив гуляти на вулицю. Хлопчик вже повернувся в Рівне на протирецидивну хімію. Поки все йде нормально, Назару вже прокапали перший блок хімії. Всього йому призначили шість блоків хіміотерапії.

       У Києві з хлопчиком познайомилось багато людей. В основному це жертводавці з соціальних мереж і різних форумів. Люди приїжджали з різних куточків Києва, привозили їжу й одяг для хлопчика і його няні з будинку малюка. Всім наш хлопчик дуже сподобався. Скажу Вас чесно, що коли розумієш, що за нашого Назарчика переживає стільки людей, то й боротися за нього легше.       Зараз хлопчик перебуває в нашому відділенні і щодня радує нас своїм гарним настроєм. На найближчий час у хлопчика є всі необхідні ліки та засоби догляду.
Категорія: Манайло Назар | Додав: Anton (2012-09-19) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 869
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі