A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Костюкевич Яна

Жити без болю - це багато чи мало?
   Сьогодні ми нагадаємо вам про Яночку Костюкевич і знову попросимо про допомогу. Минулого разу ми просили про допомогу в лютому, тоді дівчинці було дуже погано і боляче, пухлина, яка тільки частково піддається лікуванню, розпирала обличчя Яни, завдаючи біль і призводячи до косоокості. Наша героїня не могла ні жувати, ні розмовляти. Ми попросили про допомогу всіх добрих людей, не приховуючи того, що стан дівчинки важкий. Тоді знайшлися добрі люди і допомогли дівчинці. Хімія з Паклітакселом допомогла, пухлина зруйнувалася і Яна поїхала додому без болю. Ми прекрасно знали, що хворобу остаточно не вдалося перемогти, але бачити дівчинку з розпухлим обличчям, яка корчиться від болю до хімії, і худеньку, але усміхнену Яночку після хімії - це небо і земля. Дівчинка приїхала до нас на свято випускників, на рівних брала участь у конкурсах разом з усіма дітками, гуляла в зоопарку.

   Вчора Яна знову приїхала до лікарні. Після п'яти місяців спокійного і розміреного життя вдома, ігор з подружками, тихих дитячих радощів - розмальовок, ляльок, мультиків - знову погіршення. У дівчинки поновилися болі на обличчі і шиї, їй знову важко жувати. На КТ ситуація погана, пухлина знову росте, вона вразила нижню щелепу опускається на шию, лімфовузли в легенях збільшені.

   Мама Яночки готова боротися далі. Людмила плаче, але каже, що не буде здаватися. Якщо можна буде полегшити хоч один день життя дівчинки - ми готові йти далі. У нас немає інших варіантів. Якщо зараз скласти руки, попереду у Яночки тільки біль і муки.

   Київські лікарі запропонували дівчинці пройти блок хімії з Іринотеканом. Якщо пухлина зменшиться, то можна буде пройти ще два таких блоки. Ми вже замовили Іринотекан у аптеці, вартість двох флаконів по 100 мг - 3525,56 грн. Ліки нам привезуть в найближчі дні. Сума велика. Будь ласка, допоможіть!

Реквізити для надання допомоги
БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільна пожертва для Костюкевич Яни
Категорія: Костюкевич Яна | Додав: Anton (2013-08-05) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 704
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі