A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Костюкевич Яна

МАЛЮЄМО ОСІНЬ


           Сьогодні на занятті було багато діток, безліч олівців та фарб і осіннього кольорового листя. А завданням було намалювати осіннє листя, дерева і все, що нагадую цю золоту пору року. Всіх захопила можливість спробувати свої сили в різних техніках, адже малювали ми осінь і відбитками листя і технікою фроттаж, коли під листком паперу розміщується предмет і шляхом тертя воскових олівців промальовується силует. Найменші обрали фарбу і пензлики. Анюта і Софійка – подружки-щебетушки, як каже Софійка про себе – розмістились за окремим столиком і малювали найяскравішими жовтим, синім, помаранчевим і зеленим кольорами. Софійка з радістю поділилась, що вже в п’ятницю їде додому. Мама Анюти з острахом чекає вердикту лікарів, адже сьогодні дівчинці зробили КТ і результати невтішні – вогнище пухлини зменшилось дуже мало. Під питанням операція по видаленню пухлини.


        Старші дітки: Діма, Яночка, Оксана і Настя після спроб малювати пензликом і фарбами, зупинили свій вибір на воскових олівцях і цікавій техніці. Діти з цікавістю слухали розповідь як в моєму дитинстві ми таким чином перемальовували монетки простим олівцем. Яна намалювала гарні картини в кольорах до кожної пори року і підписала їх. На одній з них, листя схоже на осінній ліс. Діма і Оксана теж ретельно викладали листячко, а потім вимальовували його. Настя з часом переключилась на малювання відбитками листя. Дівчинка ретельно розмальовувала листя жовтим, червоним і зеленим кольорами і робила відбитки на папері.  Тимофій порадував своєю активністю на сьогоднішньому занятті. Він намалював безліч листя, і також спробував з відбитка осіннього листя зробити дерево, домалювавши стовбур.


            Мама Сашка Мартинюка дивувалась як малюк із захопленням взявся за пензлик і вимальовує осінню абстракцію. Таким малюкам на наших заняттях складно проявити себе, а сьогодні заняття-виключення. Навіть найменші можуть відтворити осінні кольори на папері. Назарка приєднався до нас пізніше за всіх, адже у нього були гості, які подарували йому машинку і тапочки-собаченята. Тож коли малюк прийшов на заняття, всі вже встигли намалювати не один малюнок. Та це не засмутило нашого хлопця, він впевнено забрався на диван, потягнувся до фарб і пензлика, і ми разом малювали щось дуже схоже на осіннє листя. З кожним днем Назар стає все більш самостійним, він впевнено бере фарби і не дозволяє йому заважати. Справжній маленький чоловік!


   Спільний проект "Терапія творчістю" благодійного фонду "Скарбниця Надії" та громадської організації "Берегиня Рівненська" здійснюється за фінансової підтримки компанії Рівне ТВМ (Воля ТВ) та управління у справах сім"ї, молоді та спорту Рівненської міської ради.

Категорія: Костюкевич Яна | Додав: Anton (2012-10-25) | Автор: Юлія Кутик
Переглядів: 4568
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі