A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Костюкевич Яна

Яночка Костюкевич продовжує протирецидивне лікування
   Яночка Костюкевич продовжує протирецидивне лікування. Після перших днів хімії у дівчинки значно зменшилася щока. Навіть візуально видно, що пухлина піддається лікуванню. Контрольне МРТ підтвердило наші очікування. Результати після трьох протирецидивний блоків хороші, пухлина зменшилася на 50%. Київські фахівці призначили дівчинці ще два блоки хімії з Топотеканом.
 
   Вцілому настрій у Яночки вже кращий. Дівчинка змирилася з тим, що вона поки не буде ходити в школу, змирилася з випаданням волосся і постійними крапельницями. Дівчинка з задоволенням малює, збирає пазли. Кожен раз, як тільки я заходжу в палату до Яночки, вона обов'язково запитує, коли буде наступне заняття з арт-терапії. Для неї творчі заняття - промінчик світла в лікарняних буднях, можливість хоча б на годину забути про крапельниці. Мама Яни з великими труднощами, але все-таки взяла себе в руки. У перші дні, як тільки Людмила дізналася, що в доньки рецидив, вона більше часу проводила в коридорі, а не в палаті у Яни. Коли мама бачила доньку, відразу починала плакати. Тому вона намагалася відразу виходити з палати, щоб дівчинка не бачила її сльози.
 
   Яночка зараз вдома, святкує світле Свято Воскресіння Христового. Дівчинку чекають у лікарні 23 квітня на наступний блок хімії. Препарат хіміотерапії мама купила самостійно, а от з іншими ліками поки проблема. У мами грошей вже немає, на рахунку нашого фонду зібрано 1400 гривень для Яни. Цих грошей не вистачить, щоб купити найнеобхідніше - Нейпоген (4-5 флаконів), еповітан 4000 (1 упаковка), Зофран (2 упак). Потрібно зібрати близько 8000 гривень. Будь ласка, допоможіть нам! Ситуація поки не критична, час ще є. Але в перебігу тижня Яні життєво необхідно купити ліки. Зупинятися в лікуванні зараз просто не можна.

Телефони
Мама Костюкевич Людмила 096 46 76 398
Волонтер Рева Мар'яна 098 45 26 916
Категорія: Костюкевич Яна | Додав: Саша (2012-04-18) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 836
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі