A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Гордійчук Максим

Максимко Гордійчук завершив основне лікування!
       Слава Богу, цей день настав! Максимко вже вдома! Основне лікування завершене!
Минулого тижня хлопчик завдяки добрим людям пройшов ПЕТ-сканування в Москві. Результати сканування чудові. На скануванні не видно активних ракових клітин. Пухлина і численні метастази добре відреагували на хімію, грубо кажучи, вони просто розчинилися.

Мама Аня по приїзду з Москви довго не могла заспокоїтися, плакала від радості. Максимкові ще будуть в перебігу декількох місяців вводити підтримуючу хімію Вінорельбін, яка також закуплена на весь курс завдяки небайдужим людям.

Зараз згадуються перші дні в лікарні. Велика пухлина в вушному проході, численні метастази в легенях і селезінці. Мама одна, грошей на лікування немає зовсім. Як безнадійно тоді все виглядало. Після чотирьох курсів хімії метастази «йдуть», але пухлина мало змінюється в розмірах. Знову сльози, знову опускаються руки. Але треба йти далі. Хлопчикові капають п'ятий курс хімії і трапляється диво - пухлина різко зменшується.

Звичайно, Максимкові ще потрібно відновлюватися після лікування. У хлопчика часто бувають отити, так як у нього пошкоджена барабанна перетинка. У психологічному плані Максимкові вже краще в порівнянні з початком лікування, але хлопчик часто кричить на маму, буває досить агресивним.

Сьогодні ми дякуємо усім людям, які були разом з хлопчиком. Окреме спасибі ми говоримо постійному помічнику Олександру. Чоловік не пропускав жодної новини про хлопчика на сайті і незмінно допомагав після кожної прохання про допомогу для Максимка. Також дякуємо Марині та іншим читачам сайту «Будуємо дім» за дорогий подарунок - електромобіль для хлопчика. Треба було бачити, як блищали очі хлопчика, коли йому передали ваш подарунок. Спасибі всім, хто залишився небайдужим до нашого хлопчини і допоміг пройти важкий шлях до одужання.
Категорія: Гордійчук Максим | Додав: Anton (2012-09-19) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 868 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1  
Поздравляем Максимку и маму с ПОБЕДОЙ! Ура! Пусть все забудется как страшный сон :-)

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі