A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Фотенюк Сашко

Саші Фотенюку терміново потрібно 6500 гривень!

         В українській мові є словосполучення «упереджене ставлення». Ці слова означають, що ти свідомо вирізняєш одну людину з їй подібних. Я не знаю, добре це чи погано, але в мене в думках постійно крутиться саме це «упереджене ставлення» по відношенню до старших пацієнтів нашого відділення. Прошу не ображатися мам малюків, але саме про підлітків я думаю в першу чергу, коли біжу у відділення і розумію, що зайти в кожну палату просто не встигну. Саме ці Дні народження, коли машинки і плюшевих ведмедів дарувати вже пізно, а косметику ще рано, займають перші місця в списку під назвою «тільки б не забути». У свої ще зовсім дитячі 15 - 18 років вони вже не можуть залишатися дітьми. Для того, щоб бути дітьми вони знають і розуміють вже занадто багато. Хвороба не дала їм шансу плавно перейти з дитинства в доросле життя. Хвороба змусила їх кожен день, зціпивши зуби і проковтнувши сльози, боротися за своє завтра.

         Уже кілька місяців мої думки прикуті до дорослого, п'ятнадцятирічного Сашка Фотенюка. З перших днів лікування, яке почалося з реанімації, Олександр зачарував всіх волонтерів своєю доброю посмішкою. Зараз хлопець дуже важко проходить третій протокол хімії. Температура близько 40, носова кровотеча, стоматит. У п'ятницю в Саші виявили двостороннє запалення легенів. Незважаючи на всі проблеми, Саша намагається посміхатися, він весело розповідає, як вдома навчався пекти тоненькі млинці. А ще Олександр любить читати журнали про автомобілі, збирає монети і будує замки із звичайних сірників.

         Мама Сашка щиро дякує телеканалу «Україна» за допомогу. Минулого тижня вийшла в ефір програма «Критична точка» (початок з 30хвилини) з сюжетом про Сашу. Після виходу програми добрі люди з усієї України пожертвували близько 7 тисяч гривень. Спасибі всім вам!

         На превеликий жаль, всі зібрані гроші вже витрачені на лікування запалення легенів. За останні кілька днів було придбано 16 флаконів Віфенду. Цього запасу вистачить на два дні. У четвер мамі потрібно купити ще 5 флаконів ліків по 1300грн. за флакон, але грошей вже немає.

         Будь ласка, допоможіть нам зібрати 6500 гривень за два дні. Сашкові дуже потрібна допомога. Також ми просимо згадувати отрока Олександра у своїх молитвах.

 


Телефони для зв'язку:
Мама: Фотенюк Вікторія 067 2674801
Волонтер: Аліна Мелещук 098 45 70 404

Реквізити для надання допомоги
БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Олександра Фотенюка

 

Категорія: Фотенюк Сашко | Додав: Anton (2011-10-26) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 875
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі