A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Фотенюк Сашко

Саша Фотенюк - потрібно триматися!

Після сьогоднішніх відвідин лікарні мені хочеться написати сотню слів «Терміново! Допоможіть! СОС!", але я усвідомлюю, що на сайті десятки дітей і практично у всіх щодня саме ось ці «Терміново! Допоможіть! СОС!» на сніданок, обід і вечерю. Та й не по-чоловічому це, зовсім не в характері спокійного Олександра такі звернення.

Постараюся писати максимально спокійно, тільки викладаючи факти.

Факт 1. Саша Фотенюк все в такому ж стабільно важкому стані. Хлопець каже, що в порівнянні з реанімацією зараз йому вже легше, але лікарі все так само говорять про Сашка як про дуже важкого пацієнта. Зараз хлопець не може навіть сидіти, дуже паморочиться голова, через годину після їжі у нього починається блювота (що засвоює організм при такому режимі харчування - велике питання), зір поки не відновлюється. Саша тільки розрізняє світло і темряву. У мене мороз по шкірі йде, коли я втретє за день заходжу в палату до Сашка, а він втретє говорить «Добрий день!». Саша вітається з кожною людиною, що заходить в палату. Він просить всіх закривати за собою двері, щоб за стуком дверей орієнтуватися, що в палату хтось заходить. І навіть у такому стані Олександр намагається посміхатися.

Факт 2. Мама Сашка не витримала нервового напруження і злягла з тиском. Першу половину дня мама Вікторія проводить у дорослій лікарні під крапельницею, за цей час за Сашою доглядають наші медсестри.

Факт 3. Саші дуже потрібен Віфенд. По 3 флакони кожен день хоча б 4 дні. Зараз тільки цей препарат допомагає хлопцеві боротися з вірусною інфекцією. Після того, як Саші почали вводити Віфенд, у нього не зашкалює температура до 40 градусів, трохи зменшився стоматит і блювота. На завтра Віфенд є, а далі ...

Ціна питання 9 флаконів по 1200 гривень - 10800 гривень. На рахунку фонду зараз є 1000 гривень. У мами грошей практично немає.

 

Будь ласка, допоможіть мужньому хлопцеві. Йому зараз дуже потрібна підтримка. Сашкові також дуже потрібні молитви, він хрещений під своїм ім'ям - Олександр.

 

Телефони для зв'язку:

Мама: Фотенюк Вікторія 067 2674801

Волонтер: Аліна Мелещук 098 45 70 404

 

 

Реквізити для надання допомоги

БФ "Скарбниця Надії"

ОКПО 37685693

26009336789200

АТ "УкрСиббанк", м. Харків

МФО 351005

Призначення платежу - добровільна пожертва для Олександра Фотенюка

Категорія: Фотенюк Сашко | Додав: Volonter (2011-08-17) | Автор: Мар`яна Рева
Переглядів: 986
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі