A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Фотенюк Сашко

Саша Фотенюк - дякуємо за допомогу!
Три дні тому на сайті з'явилося чергове прохання про допомогу для Саші Фотенюка і тоді ми навіть не сміли сподіватися, що Олександру так швидко допоможуть. За три дні на рахунок фонду «Скарбниця Надії» надійшло 4550 гривень, ще тисячу гривень принесла благодійниця Тетяна в лікарню. Більше того, одна з місцевих аптек безкоштовно виділила для Саші необхідну кількість Віфенду. Мама Вікторія щиро дякує всім благодійникам за допомогу. Саме Ви зараз допомагаєте Саші продовжувати важку боротьбу з хворобою. З понеділка ми будемо купувати Грастим, оскільки хлопцеві продовжили капати хімію.
 Новини про стан здоров'я хлопця схожі на зведення з фронту. У середу стан більш-менш нормальний. Саша з мамою навіть виходили на кілька хвилин на вулицю, правда в інвалідному візку, але моральний дух прогулянка підняла здорово! У четвер в обід у хлопця починається блювота, яка виснажує його до пізнього вечора, температура падає до 35 градусів. Всю ніч від Олександра не відходить реаніматолог, крапельниці слідують одна за одною і до ранку стан хлопця стає трохи краще. У п'ятницю Саші починають капати хімію, день проходить спокійно, без особливих новин. Вечірня розмова в суботу починається зі слів мами «Слава Богу! Нам сьогодні набагато краще, цілий день не було блювоти, Саша веселий. Сьогодні він самостійно ходить по палаті, навіть дійшов до умивальника! ». Сподіваємося, що з цих радісних слів почнеться впевнений наступ на хворобу. Сашенька, так тримати до перемоги!
 Ми ще раз дякуємо всім читачам сайту за допомогу і просимо згадати отр. Олександра у своїх молитвах. Будь ласка, попросіть у Боженьки якнайшвидшого одужання для Саші і сил продовжувати боротьбу для його мами Вікторії.
 
 Телефони для зв'язку: Мама: Фотенюк Вікторія 067 2674801
 Волонтер: Аліна Мелещук 098 45 70 404
 
 Реквізити для надання допомоги
 БФ "Скарбниця Надії"
 ОКПО 37685693
 26009336789200
 АТ "УкрСиббанк", м. Харків МФО 351005
 Призначення платежу - добровільна пожертва для Олександра Фотенюка
 
 Мар'яна Рева 098 45 26 916 poryatunok.at.ua
Категорія: Фотенюк Сашко | Додав: Volonter (2011-08-22) | Автор: Мар`яна Рева
Переглядів: 840
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі