A A
RSS
Головна » Статті » Наші ангели » Доброскок Вадим

Вадимчик Доброскок - остання хімія перед операцією
   За останні кілька місяців маленький Вадимчик найважчий пацієнт нашої гематології. Маленький, блідий, дуже худий, постійно плаче. Коли бачиш хлопчика, серце розривається на частини. На обличчі видно тільки великі перелякані блакитні очі малюка. Страшно й боляче дивитися, як змучена дворічна дитина пальчиком показує мамі на тазик біля ліжка, коли його нудить. 

   Історія Вадимчика Доброскока особлива. Малюкові довго не могли поставити правильний діагноз, спочатку підозрювали гепатобластому, цей діагноз не підтвердився. Потім малюкові поставили діагноз «нефробластома», прокапали дві хімії, після яких полегшення не настало. Лікарі знову підняли всі аналізи, скельця, провели біопсію. На цей раз було встановлено діагноз «нейробластома». Скельця та виписки були додатково відправлені до Німеччини, німецькі лікарі підтвердили діагноз українських колег - це нейробластома. Щиро дякуємо людям, які допомогли оплатити консультацію в Німеччині. 

   Як тільки малюкові прокапати дві хімії від нейробластоми, Вадиму відразу стало краще - животик зменшився, стало легше дихати, у хлопчика з'явився апетит. Зараз малюк відновлюється після чергової хімії. Вчора я бачила хлопчика в нашому відділенні. Вперше за місяці лікування я побачила як Вадимчик бадьоро крокує по відділенню з посмішкою на вустах. Попереду ще одна хімія, а далі операція з видалення пухлини. 

   Після розміщення попереднього прохання про допомогу для Вадимчика на рахунок фонду прийшло одна-єдина пожертва на суму 1,50 грн. Замість необхідних шести флаконів Віфенду мама Вадима купила тільки два флакони, ліки вже прокапали хлопчикові. У найближчі дні малюка планують відпустити додому відпочити два тижні перед наступним блоком хімії. Лікар Вадима вже підготувала список необхідних ліків на хімію: 
Дакарбазін 500 мг - 2 фл. 
Доксорубіцин 50 мг - 1 фл. 
Зофран 4 мг - 1 упак. 
Дексаметазон амп. - 1 упак. 
Еспа-ліпон амп. - 1 упак. 
Віфенд- 3 фл. 
Физраствор 200 мл - 30 фл. 
Глюкоза 200 мл - 20 фл. 

Загальна сума для закупівлі ліків за списком - 5950 грн. Допоможіть маленькому Вадиму! Йому життєво необхідно вчасно заступити на наступну хімію! 

Телефон координатора Мар'яна Рева 098 45 26 916 

Реквізити для надання допомоги: 
БФ "Скарбниця Надії" 
ЗКПО 37685693 
26009336789200 
АТ "УкрСиббанк" 
МФО 351005 
Призначення платежу - добровільна пожертва для Доброскока Вадима
Категорія: Доброскок Вадим | Додав: Anton (2014-02-26) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 674
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі