A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Среберко Дмитро

Cреберко Дмитро

   Діма – хлопчик «світлячок». Білявий хлопчина з виразними, допитливими оченятами, наче освітлює палату в онкологічному відділенні своєю присутністю. Любов до життя виблискує на обличчі Дмитрика. Складається враження, що хлопчик своїм оптимізмом не залишає хворобі жодного шансу на прогресування. Сьогодні не в кожного здорового дорослого присутній такий оптимізм, який притаманний Дмитрові з його страшним діагнозом – саркома Юінга лівої плечової кістки. Улюблений шкільний предмет 9-ти річного Дмитра –інформатика,  ось і зараз він планшет з рук не випускає. Все встигає, і поспілкуватися, і пограти, і з мамою перекинутися парочкою слів. А що вже любить поговорити та поспілкуватись! Мама Валентина підтвердила мої спостереження, кажучи, що Дмитро говорить завжди і з усіма. Під час розмови з Дмитром на душі стає спокійно та весело, ми наче давні друзі далеко поза межами лікарні, тільки катетер на правій руці повертає мене до реальності в онкопалату.

   У Дмитра є улюблене заняття для душі – читання книжок про космос. Хто знає, можливо сьогодні – це улюблене заняття, а в майбутньому - улюблена професія,  пов’язана з космосом. Але вже сьогодні треба подолати страшу саркому заради того світлого майбутнього для Среберко Дмитра.

   Таким був Дмитрик тиждень тому, коли волонтер писала про нього розповідь. Поки мама зібрала всі необхідні документи ситуація дуже змінилася. Дімі почали капати першу хімію і хлопчик ніби зів`яв. Страх в очах, блювота, сльози. Хлопчик лежить на лікарняному ліжку, згорнувшись калачиком, постійно пригортається до мами. Зараз Дімі дуже треба допомога. Батьки самі купили на хімію Доксорубіцин, а ось в покупці інших ліків їм потрібна допомога. Вже зараз нам треба купити:

Глюкоза 5% 400 мг – 50 фл.
Натрію хлорид 0,9% 400 мг – 50 фл.
Натрію хлорид 0,9% 200 мг – 20 фл.
Лінії до міні-порта  - 10 шт.
Інфузоматні системи, шприци.
Мінімальна сума, потрібна зараз для придбання ліків – 3700 гривень. Будь ласка, допоможіть Дмитрику!
 
Координатор Мар`яна Рева 098 45 26 916
Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЭДРПОУ 37685693
р/р 26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Среберко Дмитра

 

Категорія: Среберко Дмитро | Додав: Anton (2015-05-07) | Автор: Леся Кушнір
Переглядів: 1121
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі