A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Садовнік Даниїл

Даниїл Садовнік. Новий день.

   Семирічному Дані хвороба принесла не тільки обмеження лікарняними стінами. Дуже швидко, за тиждень, хлопчик який майже ніколи не хворів, став прикутим до ліжка. Лімфома Беркіта  підступно вдарила в спину в переносному та прямому сенсі – пухлина вразила хребет хлопчика, він не може ходити, порушені функції органів тазу.  

   В грудні Данилкові виповниться 8 років. Мама Іра: «Я пам'ятаю той час, коли він займався конструюванням, потім це все переросло в пристрасне захоплення моделюванням літаків. Ми мріємо бути великими інженерами і втілювати в життя новітні технології інженерії……. Та це вже буде після лікування хвороби….., яка в нас на даний момент часу забрала все, залишивши по собі надію та безкінечні молитви.»  Вже зараз і батьки, і лікарі знають, що цей день народження хлопчикові доведеться зустріти в лікарні. Зараз важливий кожен день, кожна хвилина, щоб вирвати хлопчика з тенет хвороби.

   Даня  - старша дитина. Менша дитинка в родині зовсім маленька, їй півроку. Мама не може залишити її на тривалий час, адже такий малюк потребує маминого піклування кожної хвилини. Тому поряд з Даниїлом бабуся. Вони чудово розуміють одне одного. Даня намагається бути активним, навіть в інвалідному візку, долучається до творчих занять, які проводять волонтери. Він дуже цілеспрямований і наполегливий, таким і повинен бути майбутній інженер.

   В один день життя Даниїла та його батьків змінило свій напрямок. Дуже швидко треба зібратись, активізуватись і діяти. Списки ліків, пошук донорів, коштів. Попереду довгий шлях важкого лікування. Наразі хлопчикові треба допомогти пройти цей шлях, а для цього йому потрібен венозний порт. З ним Даня зможе якісно отримувати хіміотерапію, під час кожної крапельниці та забору крові для аналізів не травмуватимуться вени. Ми вже замовили венозний міні-порт та голки до нього. Нам потрібно розрахуватись з постачальником. А це сума 6800 грн., яка потрібна вже «на вчора».  Допоможіть, будь ласка, вирватись Дані з тенет хвороби і з впевненістю та  надією дивитись на новий день!

Координатор Мар'яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ОКПО 37685693

26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - Добровільна пожертва для Садовніка Даниїла

 
 
 
 
Категорія: Садовнік Даниїл | Додав: Anton (2014-11-13) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 903
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі