A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Коханевич Марія

Марійка Коханевич – в реанімації, її молодший брат – в травматології після важкої операції.

   В кінці квітня Марійці прокапали останній шостий блок хіміотерапії. Після попередніх блоків у дівчинки майже не падали аналізи і вона їхала додому одразу після хімії. Так само було і цього разу. Дівчина поїхала додому перед чотирма вихідними днями. Дома трапилась біда: тато зрізав дерево в саду, восмирічний братик Марійки раптово підбіг і дерево впало на нього. У хлопчика перелом стегна в двох місцях, якби він підбіг на метр ближче, його б вже не врятували. Дитину одразу повезли в обласну дитячу лікарню і поклали там на витяжку. Після кількох днів лікарі прийняли рішення оперувати хлопчика. Операція відбулась в п’ятницю. Братик Марійки прокинувся від наркозу пізно ввечері і у нього все ще тримається температура. Загалом настрій у хлопчика бойовий і ми сподіваємось, що післяопераційний період пройде без ускладнень.

   Поки батьки були повністю зайняті турботами про молодшого сина, Марійці стало погано,вона стала в’ялою та блідою, намагань вийти в прохолодний коридор. У Марійки різко впав гемоглобін та тромбоцити. В понеділок у дівчинки відкрилась кровотеча і швидка привезла її в лікарню. Кровотечу лікарям вдалось зупинити, але у Марійки розпочались проблеми з нирками. Дівчина стала набрякати. В середу в ночі Марійку перевели до реанімації. Тільки в реанімації стало легше з нирками, як почались проблеми з диханням. Зараз є серйозна проблема з однією ногою, яка дуже сильно набрякла. Також набрякла одна рука. Лікарі поки не дають ніяких прогнозів, про покращення поки мова теж не йде. Марійка часто плаче і дуже проситься назад у відділення, але лікар наполягає на тому, щоб поки дівчині не стане краще ніякої мови про перевід з реанімації не може й бути. Тим більше, що поки що лікар не бачить, що дівчина в ясній свідомості.  Не дивлячись на те, що у Марійки піднімається температура, в неділю вона вперше сама попросила їсти та поїла з апетитом.

   Мама Тамара розривається між двома дітьми, постійно бігає між другим та шостим поверхами лікарні. Гроші йдуть як вода. Марійці щоденно крапають «державні» ліки на суму біля 40 тисяч гривень, але мамі все одно постійно доводиться докуповувати деякі інші препарати. Також Тамара купує ліки та перев’язувальні матеріали для сина. Фонд почав брати ліки в борг в аптеці, так як у мами закінчились гроші. За два вихідних дні у нас вже набіг борг за ліки для Марії на суму 2900 гривень:

Контрикал  - 1 упак.

Нексіум  40 мл фл. – 1 упак.

Ніфуроксазид – 1 упак.

Сорбекс – 1 упак.

   Глюкоза, фізрозчин, калію хлорид, одноразові пелюшки та  інші предмети догляду.

    Будь ласка, допоможіть нам закрити борг перед аптекою! Лікарі ще не давали нам новий список, але ми вже знаємо, що кожен день в реанімації – це величезні витрати.

Координатор Мар`яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"

ОКПО 37685693

26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - добровільна пожертва для Коханевич Марії

Категорія: Коханевич Марія | Додав: Anton (2015-05-11) | Автор: Мар`яна Рева
Переглядів: 618
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі