A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Коханевич Марія

Марійка Коханевич

    Хочу познайомити вас з новою дівчинкою в нашому відділенні – з Марійкою Коханевич. Вже місяць Марійка проходить лікування лімфогранулематозу. Дівчинка поступила наприкінці грудня. В той час, коли ми готувались до новорічних та різдвяних свят, прикрашали ялинку у відділенні, готували та дарували подарунки дітворі, Марійці довелось зануритись в лікарняну атмосферу. Перша думка, коли побачила дівчинку: «Яка довжелезна коса! Складно і важко буде дитині розлучитись з такою красою…» Так воно і сталось. При першій же розмові мама Тамара поділилась, що донька дуже хвилюється, що доведеться позбутись коси. А ще мама розповіла, що Марійка зростає у великій сім’ї, де дев’ятеро дітей.  Родина Коханевич саме з того району Рівненщини, де самі багатодітні родини, де існує традиція мати велику сім’ю.

    Марійка навчається в дев’ятому класі. Мріє стати вчителем. Вже зараз батьки стурбовані тим, що донці вкрай потрібно не втратити цей рік навчання. Дівчинка дуже комунікативна, легко спілкується, посміхається і дуже привітна. Від самого першого дня не уникає наших галасливих творчих занять. Адже дівчата-підлітки дуже часто перший час перебування у відділенні намагаються відсторонитись, довго адаптуються і звикають до свого нового вигляду і образу.  Марійка дуже тендітна. А без довгої коси-краси стала схожа на маленьке пташенятко, яке хочеться зігріти в долонях. Марія любить читати художні книжки, сучасну і класичну художню літературу. В наш інтерактивний час не часто підлітки мають таке захоплення.

    На даний час дівчинка отримала вже два блоки хімії. На деякий час її відпустили додому, відпочити і набратись сил перед наступним блоком. Вдома і стіни лікують. А ще вдома брати і сестри, підтримка та захист. Марійка розуміє, що деякий час потрібно зосередитись на лікуванні, і готова боротись з хворобою. Завдяки нашому постійному жертводавцю Олександру  дівчині було придбано і встановлено венозний порт. Дружня організація «Серце дітям України» допомогла Марійці з дороговартісним препаратом Натулан, який доводиться привозити з-за кордон . Ще один препарат хіміотерапії, якого немає в українських аптеках – блеолем – батькам вдалося купити за кошти, які передали Марійці працівники групи компаній «Реноме» після традиційної різдвяної акції. Тож з перших днів зроблено важливі кроки, щоб підтримати Марійку і не втратити дорогоцінний час. Надалі програма мінімум - вчасно заступати на кожен блок хіміотерапії.

    Поряд з Марійкою в лікарні перебуває мама. Вдома ще семеро дітей, адже тільки старший одружений і має свою сім`ю. Одна дитинка в сім`ї має інвалідність, в дитини вроджена вада ніжок – криволапість і вона потребує декількох операцій. Не дивлячись на труднощі, і мама і Марійка завжди посміхаються і у всьому покладають надії на Бога.
Багатодітній родині нелегко буде знайти кошти на лікування доньки. Батьки дівчинки прості сільські люди. Мама техпрацівник в сільській школі, тато – різноробочий.  Допоможіть, будь ласка, Марійці!

На третій блок хімії дівчині необхідно закупити:
Доксорубіцин 50 мл – 2 фл
Вінкристин 2 мг – 2 фл
Кокарбоксілаза – 2 упак
Глюкоза 400 мг – 48 фл
Натрію хлорид 400 мг – 48 фл
Перелік ліків ніби невеликий, але це найнеобхідніше, без чого неможливо заступити на блок хімії. Навіть цей невеликий список тягне на суму 2100 гривень.
Просимо про допомогу для Марійки!

Координатор Мар`яна Рева 098 45 26 916

 

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Коханевич Марії

Категорія: Коханевич Марія | Додав: Anton (2015-01-28) | Автор: Мар`яна Рева
Переглядів: 761
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі