A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Хомич Світлана

З життя випускників або День народження з ... ведмедем.
   Посмішки випускників нашого відділення - це не тільки предмет величезної гордості для лікарів і медсестер, результат їх щоденної важкої праці впродовж багатьох місяців. Посмішки наших випускників - це промінчики світла в житті дітей, які зараз лежать під крапельницями. Дітям у лікарні життєво необхідно знати, що двоє, троє, десять, двадцять дітей рік тому лежали в тій же палаті, чули пищання того ж інфузомата, дивилися як весна приходить після зими за тим же вікном, а зараз вже посміхаються вдома. Адже якщо знаєш, що хтось до тебе пройшов тернистий шлях і повернувся додому, то і сам віриш у те, що зможеш перемогти хворобу.

   Одна з найбільш усміхнених випускниць нашого відділення - Світланка Хомич. Її поява у відділенні на планові перевірки неодмінно пов'язана з гарним настроєм і розповідями про домашнє життя після хвороби. Світланка підросла і змінилася. Нажаль, дівчинка ще не ходить, хоча після останньої хімії пройшло вже більше року. Частково це пов'язано з тим, що Світланка боїться кинути милиці, а частково з тим, що лікарі забороняють дівчинці робити різкі рухи через остеопороз. Але дитина не засмучується. У квітні наша Світланка відсвяткувала свій тринадцятий День народження. Зараз наша красуня майже доросла, і в той же час ще дитина. Дівчинка рано подорослішала, їй доводиться залишатися однією будинку, оскільки мама вже вийшла на роботу. Світланка сама зустрічає вчителів, які приходять до неї на індивідуальні заняття, сама готує для однокласників листівки. А ось мрії у дівчинки ще дитячі. Величезний білий плюшевий ведмідь - мрія родом з дитинства, яке минає. Ну як можна не виконати таку мрію? Знайомтеся, ведмідь Бублик.

 

    Мрія здійснилася завдяки допомозі доброї людини, що не захотіла називати свого імені.
Дякуємо!

   Сонечко, бажаємо тобі назавжди забути про лікарняні будні, швидше навчитися бігати і танцювати і завжди бути веселою і щасливою!
Нехай береже тебе Господь!
Категорія: Хомич Світлана | Додав: Саша (2012-05-06) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 758
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі