A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Хомич Світлана

У нас НОВИЙ переможець!
   Серед виру щоденних справ та турбот, нас час від часу вириває і пробуджує із сіризни буденності гарна звістка! - У нас НОВИЙ переможець! Це Світланка Хомич, 11 років!
   Дівчинка пройшла складний шлях боротьби із хворобою! Більше року тривала боротьба із саркомою ніжки. І тепер після проходження всіх завершальних процедур, Світланці сказали, що усі органи чисті від ракових клітин і залишається лише молитися за подальше здоров"я та успіхи у житті.
   Тепер я з теплим та приємним тремтінням згадую той день, коли вперше прийшла у відділення і мені випало допомагати знайти донорів саме для Світлани. І саме в той день доля зіграла поганий жарт і зламався сепаратор тромбів, і тоді були мої перші сльози і я "зависла" у відділенні, "зависла" з цією дитиною! А коли тромбоконцентрацію провели і дівчинка знову стала себе добре почувати, мені подзвонили і запитали, чи не хотіла б я займатися опікою Світлани Хомич, її діагноз складний, але пів шляху вже пройдено!
   І решту пів шляху - проходила із Свєтою не лише її родина, але й я. Мені пощастило як волонтеру, бо дитя таки хоч і виснажене після лікування, але в трубку при розмові чути, як вона посміхається і радіє своєму перебуванню вдома з двома рідними братиками, які дуже скучила і за сестричкою, і за мамою.
   Світланці ще потрібно розробляти ногу, тому що м"язи потребують відновлення. Однак вдома і стіни лікують!
Ми щиро радіємо за тебе, Світланко!
Бажаємо тобі зміцнити свої м"язи і наступного навчального року бути першою на фізкультурі серед своїх однокласників!
Божого тобі благословіння, наша юна красуня!
 
 
Категорія: Хомич Світлана | Додав: Volonter (2011-03-01) | Автор: Аня Ильюк
Переглядів: 783 | Теги: Хомич Світлана
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі