A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Хомич Світлана

Хомич Світланка - страшне слово «рецидив»

   Чотири роки у Світланки все було добре. У 2011 році завершилося лікування саркоми Юінга, життя налагоджувалося. Після виписки з лікарні Світланка дуже боялася ходити самостійно. В один з днів народження нам довелося піти на невеликий шантаж. Ми пообіцяли, що подаруємо Світланці величезного плюшевого ведмедя взамін на те, що вона кине милиці. І Світлана нас не підвела. Навчилася ходити сама, навчилася бути самостійною. Дівчинка дорослішала, ми зрідка передзвонювалися з мамою. Мама переживала, що після операції і установки ендопротеза одна ніжка залишилась коротша за іншу. Звичайно, для 15-річної дівчини це велика проблема, але в порівнянні з тим, з чого вона вибралася, це були дрібниці.
   Останні місяці пройшли в тривогах. Лікарі запідозрили рецидив. Підтвердити або спростувати повернення хвороби можна було тільки спостерігаючи ногу в динаміці впродовж декількох місяців. Як же ми всі сподівалися, що це помилка! Що це щось не те! На жаль, досвід лікарів усе підтвердив. Пухлина на нозі невелика, але вона є. Потрібно знову починати лікування. Все з нуля. Взяти себе в руки, зціпити зуби і боротися. Другий раз набагато важче. Другий раз Світлана вже знає, як буде важко. Але іншої дороги немає.
   Ми звертаємося за допомогою до всіх добрих людей. Світлана вже заступила на перший блок протирецидивної хімії з Карбоплатином. Перед початком хімії дівчинці встановили венозний порт. Величезне спасибі нашим друзям організації «Серце дітям України» за допомогу в придбанні порту. Наш фонд взяв в аптеці в борг флакон карбоплатин 400 мг. За нього потрібно розрахуватися якомога швидше. Ціна питання 1800 грн. Також щодня потрібно купувати інші підтримуючі препарати, фізрозчин, глюкозу, інфузоматні системи, шприци. Дівчинці дуже потрібна допомога. Батьки - прості сільські люди, які виховують трьох дітей. Вони давно виснажились. П'ять років батьки постійно збирають гроші - спочатку на лікування, а потім на планові обстеження і поїздки в Київ. Будь ласка, допоможіть!

Координатор Мар'яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Хомич Світлани

Категорія: Хомич Світлана | Додав: Anton (2015-01-22) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 787
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі