A A
RSS
Головна » Статті » Діти з онкогематології » Федик Анастасія

Потрібно ще 2500 гривень на МРТ для Настуні Федик!

   Наша Настуня пройшла все лікування і зараз перебуває вдома. Дівчинка дуже старається повернутись до колишнього життя, мріє жити як до хвороби і до операції - вона продовжує вчитися ходити, з радістю чекає на візити вчительки, вчиться писати і рахувати. На жаль, є і проблеми. Ще з часів хіміотерапії Настуню мучить блювота. Практично щоранку. Дівчинка вже лежала у нас у відділенні і проходила курс лікування від гастриту. Результату лікування майже не дало. Блювота продовжується. З пам'яттю у дівчинки теж не все добре. Настя каже, що їй наче стерли пам'ять. Один день вона добре пише, додає і віднімає в межах 20-ти. А вже наступного дня дівчинка не може згадати деякі букви, порахувати 1 + 2 стає складно.

   Завтра Настунька знову їде до лікарні. Дівчинці потрібно пройти МРТ з контрастом і загальним наркозом. Без наркозу ніяк - у Насті іноді бувають мимовільні рухи руками і ногами і МРТ в такому випадку може бути неінформативним. Також у дівчинки візьмуть кілька інших аналізів.

   Вартість МРТ 3480 грн, на рахунку фонду є 1023грн, зібраних для Насті раніше. Нам терміново потрібно ще 2457 грн, щоб завтра пройти обстеження.
Будь ласка, допоможіть!


Координатор Мар'яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Федик Анастасії

Категорія: Федик Анастасія | Додав: Anton (2015-05-06) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 381
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі