A A
RSS
Головна » Статті » Діти з іншими діагнозами » Шостак Максим

Максим Шостак (+відео)
   Мама Максима, Анна, написала історію життя та хвороби свого хлопчика.

   «Коли ми дізналися що у нас буде дитина, то були дуже щасливі. Вагітність проходила добре, аналізи і УЗД були хорошими. Перед пологами положили мене в стаціонар. Кожного дня оглядали лікарі і запевняли що все добре. Пологи були дуже важкі, Максимчик родився ослаблений, навіть не міг сам їсти. Нас перевели в РОДЛ відділення патології новонароджених. Там відсмоктали кефогематому і через 2 тижні виписали додому. При виписці запевняли, що все добре просто дитинка знесилена, аналізи були в нормі.

   Через місяць я помітила, що в синочка тремтять  ручка і ні жка. Ми відразу звернулися до лікарів. Максимчика поклали в стаціонар, щоб провести аналізи і відразу почали давати противосудомні препарати. Після прийому цих препаратів синочок почав багато спати.

   У 4 місяці нам стало дуже погано. Судоми стали великі і дуже часті. Все тіло викручувало, Максим так кричав! А після нападу відразу засинав. Напади забирають в сина всю його енергію і силу.  Це дуже важко дивитися на муки свого синочка. Нас поклали знову в лікарню. Почали шукати причину, здавати багато аналізів. Возили аналізи на Київ, Москву. Думали, що у нас генетична хвороба, але результати негативні.

   В 8 місяців ми поїхали до Києва. Були в інституті нейрохірургії і в «Центрі метаболічних захворювань» від «Охматдита». Там брали кров в мене, чоловіка, дитини. Результат негативний.

   В рік ми пройшли 2 реабілітації в «Будинку дитини», робили шерстовкутування, масажі і фізкультуру. Спочатку все пішло добре Максимчик вчився тримати голову, але осінню стало дуже погано. І тепер нам не дозволяють робити процедури, щоб не давати навантаження.

   Пробували ми різні припарити: Фенобарбітал, Клонозепам, Депакін, Суксілеп. Зараз приймаємо Епіміл.

   Зверталися до різних лікарів. Точного діагнозу нам поставити не можуть.

   На даний час Максимчику 2 роки і 3 місяці. В його віці дітки бігають, граються, насолоджуються життям. А він не може навіть сидіти, розмовляти. Стан його дуже тяжкий. Кожного дня він терпить страшний біль. Кожна судома це великі розряди в дитячий мозочок, які руйнують його»

   Так розповіла про свого синочка мама, яка прийшла разом з чоловіком до нас в фонд. Ще вони розповіли, що зараз хлопчик знаходиться вдома. В Максимки щодня судоми, він не може розвиватися, не розмовляє, не тримає голову.  Батьки не складають рук, вони борються за здоров’я синочка. Німецька лікарня «Schön-Klinik» згодилася взяти хлопчика на діагностику та лікування. Родина зараз збирає 38.895 євро на консультацію в Німеччині. Батьки звертаються до небайдужих людей за допомогою. Але поки йде збір коштів на поїздку Німеччину, Максим постійно приймає дорогі препарати – Ламіктал, Інтелан та інші, які призначає лікар. Щодня батьки витрачають кошти на підгузники, предмети догляду за хлопчиком. Ми просимо вас допомогти Максимкові. За правилами збору в фонді, на всі зібрані кошти будуть придбані медикаменти та предмети догляду для хлопчика.
 

Адреса:
Рівненська Область, Рівненський район, с. Бармаки

Телефони:
Мама Шостак Анна 097 81 46 336

Тато Шостак Ігор 067 94 626 77
Волонтер Мар’яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для допомоги:
БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільна пожертвa для Шостака Максима
Категорія: Шостак Максим | Додав: Anton (2013-02-03) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1207
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі