A A
RSS
Головна » Статті » Діти з іншими діагнозами » Рахильчук Анастасія

Рахильчук Анастасія
   Коли мені вперше розповіли про вісімнадцятирічну рівнянку Анастасію, яка багато років хворіє на ниркову недостатність і була в школі на індивідуальному навчанні, бо не могла відвідувати уроки за станом здоров’я, то я уявила собі самотню, замкнуту людину. Як виявилось, я дуже помилилася! Анастасія Рахильчук відкрита життєрадісна дівчина, в неї багато друзів і подруг. Разом з старшим і молодшим братами Настя намагається часто виходити з дому, не зачинятися в чотирьох стінах, не втрачати зв’язок з колишніми однокласниками. Всі друзі щиро переживають за дівчину, намагаються підтримувати. Наша героїня любить читати, вишивати. Анастасія відвідує гурток з вишивання, має багато нагород і грамот. Одного разу дівчина навіть виграла путівку в дитячий табір «Артек», але не змогла поїхати, бо завадила хвороба. Настя дуже тендітна і маленька, частково на це вплинула хвороба, діти з важкими хворобами нирок як правило відстають в рості від своїх однолітків. Та характер в дівчини справді бійцівський! Вона намагається нікому не розповідати про свої проблеми, навіть для мами ця тема закрита. Лише інколи мама може знайти вдома записку, на якій написано декілька простих слів «Дуже хочу жити».

   Анастасія дуже довго відмовлялася надавати інформацію про себе, була проти того, щоб про неї розповідали в інтернеті. Але побачивши, як важко мамі і татові збирати гроші на лікування, вона погодилась, щоб ми розповіли людям про неї та про її хворобу. В Насті важка хвороба нирок – хронічна ниркова недостатність IV стадії. На сьогоднішній день нирки зовсім не працюють, дівчина змушена три рази на тиждень проходити гемодіаліз. Насті необхідна пересадка донорської нирки.

   Хворіє Анастасія з народження, з кожним роком проблеми з нирками ставали все більш і більш відчутні. В вересні 2012 рокі нирки Насті повністю відмовили і дівчині вперше провели гемодіаліз. На початку дівчині вистачало два гемодіалізи на тиждень, але зараз вона змушена проходити цю процедуру через кожні два дні.

   Мама Насті звернулася за допомогою до нашого фонду. Дівчині треба зібрати 50 тисяч доларів на пересадку нирки в Білорусії. В Україні таку операцію провести дуже складно, адже згідно нашого законодавства донором нирки може бути лише родич або людина яка свідомо ще за життя дала дозвіл на вилучення своїх органів після смерті. Ми не могли пообіцяти мамі, що зможемо зібрати таку суму грошей. Ми не маємо на це морального права – давати людині марну надію. Єдине, що ми можемо пообіцяти, виходячи з попереднього досвіду роботи з дорослими пацієнтами - це невелика допомога в розмірі 1-2 тисячі гривень на поточне лікування. Та мама Насті рада будь-якій допомозі. Наш фонд вже надавав дівчині невелику допомогу. Мама дякувала знову і знову. Нещодавно ми випадково зустрілися з Настею і її мамою в дорослій обласній лікарні, на запитання як справи, Ніна розповіла, що в Анастасії запалення легенів. Вона не попросила про допомогу, але коли я сказала, що в нас є можливість допомогти на тисячу гривень, вона одразу ж пообіцяла принести рецепти, необхідні для придбання ліків. Вже на наступний день мама Насті принесла рецепти і ми замовили ліки. І знову купа щирих слів подяки і сльози в очах маленької сором’язливої жінки.

   Будь ласка, допоможіть дівчині! Кожного місяця на поточне лікування Анастасії сім’я витрачає від двох до п’яти тисяч гривень. «Де знаходить такі гроші звичайна проста українська родина з трьома дітьми?» - запитую я в себе і не знаходжу відповіді. Мама дівчини працює поштаркою, тато - водієм.

   Звичайно, нам холося б допомогти дівчині з пересадкою нирки. Можливо, на Настю звернуть увагу заможні люди або журналісти провідних українських телеканалів і нам вдасться зібрати необхідну для трансплантації суму. Ми сподіваємось на добрих людей і будемо раді будь-якій допомозі. 

Телефони:
Мама Рахильчук Ніна 097 48 33 817 
Координатор Мар’яна Рева 098 45 26 916 

Реквізити для надання допомоги 
БФ "Скарбниця Надії" 
ЗКПО 37685693 
26009336789200 
АТ "УкрСиббанк" 
МФО 351005 
Призначення платежу - Добровільна пожертва для Рахильчук Анастасії
Категорія: Рахильчук Анастасія | Додав: Anton (2014-01-21) | Автор: Мар’яна Рева
Переглядів: 1369
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі