A A
RSS
Головна » Статті » Діти з іншими діагнозами » Рахильчук Анастасія

Радісні новини про Анастасію Рахильчук (Відео)

   З Настею Рахильчук ми познайомилися рік тому. Мама прийшла до нас в фонд просити допомоги на лікування доньки. Дівчина хворіє дуже давно, майже з народження. Більше ніж півтора роки тому в Анастасії повністю відмовили нирки і дівчині вперше провели процедуру гемодіалізу. З того часу гемодіаліз тричі на тиждень став звичною процедурою для 19-річної дівчини. Єдиний шанс на порятунок життя – трансплантація нирки. В Україні дівчині не давали жодної надії, що така складна операція можлива, батьки почали збирати кошти на пересадку нирки в Білорусії. На жаль, величезну суму 60 тисяч доларів США зібрати не вдавалося, надії на операцію невпинно танули.  Ми знали, що в січні Настя поїхала в Київ на операцію по видаленню обох нирок. Відкладати операцію далі було небезпечно і батьки дівчини наважились на оперативне втручання. Напевно, мама боялася розповідати нам хороші новини. Тільки зараз мама наважилась поділитись. Занадто швидко і несподівано все сталося.

   Анастасія перенесла три важкі операції, остання з яких  - пересадка нирки від тата. Після пересадки пройшло вже два тижні, нирка працює. На сьогоднішній день ще є проблеми з кровотоком до нирки. Сподіваємось, що Анастасії і лікарям вдасться впоратися з цією проблемою. Тато дівчини, який віддав їй свою нирку, почуває себе відносно добре, найближчим часом йому мають зняти післяопераційні шви. 

   Це диво сталося завдяки лікарю, який два роки не міг працювати із-за страшних звинувачень і заведеної кримінальної справи. Детальніше дивіться в сюжеті ТСН.

Категорія: Рахильчук Анастасія | Додав: Anton (2014-04-23) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 676
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі