A A
RSS
Головна » Статті » Діти з іншими діагнозами » Мосійчук Даниїл

Подяка добрим людям і нове прохання
   У нас є новини від Даниїла Мосійчука, особливого хлопчика, якому два місяці тому ми просили допомоги зібрати кошти для реабілітації в Клініці лікаря Козявкіна. Нажаль необхідну суму нам не вдалось зібрати і тоді компромісним рішенням стала поїздка в Центр медичної реабілітації в м. Хмельницький. Для оплати курсу лікування в реабілітаційному центрі, а це 4000 гривень,  було використано 939  гривень, зібраних безпосередньо для Даниїла та 3061 грн з коштів, які надходять на рахунок благодійного фонду з призначенням «Добровільна пожертва». В кінці жовтня Даня разом з мамою вирушили на двотижневий курс реабілітації. Одразу по поверненню мама зателефонувала і подякувала всім небайдужим людям, які відгукнулись на прохання про допомогу для її синочка. Також розповіла, що ці два тижні були вкрай насиченими для них обох, адже кожен день був присвячений різноманітним процедурам та заняттям. Спілкуючись з мамою Дані, я завжди захоплююсь її наполегливості, адже вона добре усвідомлює, що всій родині доведеться прикласти ще чимало зусиль аби хлопчик самостійно пішов, став розмовляти. Ольга надзвичайно уважно прислухається до порад лікарів, аналізує, як саме проходить реабілітація її сина, в чому полягає послідовність навчання таких особливих діток.

   А ось ці слова мама Даніїла написала сама і вони є підтвердженням всього вище сказаного:

   «Доброго дня! Ми повернулися з реабілітації і перш за все хочемо подякувати фонду і всім тим, хто не лишився байдужим до нашої біди. Приїхали з результатом – новим вмінням: Даня навчився ходити сам біля брусків. А буквально вчора, проповз по пластунські свої перші три метра!!!  Для нас це справжня перемога і крок до самостійності! Адже до цього ми постійно носили його на руках або водили за ручки. Після занять з логопедом з’явились нові звуки; він став більш цікавим і дуже добре розуміє звернену мову. Психолог навчила його розрізняти деякі кольори, Даня ще плутається, але чорний, білий та червоний вивчив добре. З наступного тижня ми будемо займатись з реабілітологом, щоб те, чого ми навчились не забулось. Звичайно ж повернемось до занять музикою та іпотерапії. З грудня будемо відвідувати заняття з логопедом, психологом та монтесорі-терапії. Наступний курс реабілітації призначено на 24 лютого 2014 року.»

   Я хочу, щоб ви не обділили своєю увагою Даню. У реабілітації таких діток саме головне послідовність, тому йому обов’язково в лютому 2014 року треба буде їхати на наступний курс. Родина Мосійчук робить все можливе для своєї дитини, але без вашої допомоги їм не впоратись! Допоможіть, будь ласка зібрати кошти на наступний курс реабілітації! Ціна питання 6 860 грн. для реабілітації в Клініці відновного лікування ім. Козявкіна в Трускавці.

 

Координатор: Мар'яна Рева 098 45 26 916


Реквізити для надання допомоги

БФ "Скарбниця Надії"

ЗКПО 37685693

26009336789200

АТ "УкрСиббанк"

МФО 351005

Призначення платежу - добровільна пожертва для Мосійчука Даниїла


Категорія: Мосійчук Даниїл | Додав: Anton (2013-11-15) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 681
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі