A A
RSS
Головна » Статті » Діти з іншими діагнозами » Михайлова Валентина

Валюшка Михайлова повернулася з Кореї
   Наша красуня Валічка Михайлова повернулася після операції з далекої Південної Кореї. Нагадаю, що у дівчинки рідкісна хвороба - папіломатоз гортані. В дівчинки в горлі ростуть папіломи, схожі на звичайні бородавки. З часом папілом стає так багато, що дитина починає задихатися. Якщо не видаляти папіломи, то Валічка може померти.  В Україні дівчинку оперують в лікарні Охмадит, але інтервал між операціями вже зменшився до двох тижнів. Фактично Валя не має змоги відновитися, окріпнути до наступної операції. Безкінечно так продвжуватися не може, рано чи пізно чи сердечко, чи якийсь інший орган дівчинки може не витримати наркоз і операцію кожні 14-17 днів. Після багатьох консультацій з лікарями, в тому чисті столичними, бабусею було прийнято рішення збирати кошти на операцію в корейській клініці, де успішно лікують таких дітей.

   Завдяки коштам, які зібрали небайдужі люди, бабуся дівчинки мала можливість оплатити вартість операції в Кореї, переліт, проживання, харчування та непередбачуване лікування в чужій країні. 19 червня, майже місяць тому нашу дівчинку прооперували в клініці голосу Есон, м. Сеул. Під час операції було видалено дуже багато папілом, голосові зв’язки дівчинки повністю зрослися, лікарям довелося їх роз’єднувати. Площа, по якій розрослися папіломи, вивилась набагато більшою, ніж очікували корейські лікарі. Папіломи вже встигли опуститися в трахею дівчинки, але оперувати ще й трахею маленької Валі лікарі не ризикнули. Як показав важкий післяопераційний період, це рішення було вірним.

   Валюшка важко відновлювалася після операції, в дівчинки була температура і загальне зневоднення організму. В Кореї бабусі довелося покласти Валічку на чотири дні в госпіталь, де малечі надали кваліфіковану допомогу. Вже в Рівному дівчинку також поклали на декілька днів в інфекційне відділення, бо у Валі був стоматит з температурою. Зараз Валічка дома і почуває себе добре.

   Від імені бабусі і всіх волонтерів, які допомагали збирати кошти для Валічки висловлюємо щиру подяку:
- всім людям, які жертвували кошти і допомагали розповсюджувати інформацію про Валічку, передавали документи, результати обстежень, переписувалися з клінікою, допомагали з транспортом, квитками на літак та іншим супроводом; 
- голові наглядової ради Охмадиту Оксані Корчинській за величезну допомогу в зборі коштів, постійну підтримку і турботу про дівчинку на всіх етапах лікування;
- послу України в Південній Кореї Василю Мармазову та консулу Дмитру Камкову.

   Своєю небайдужістю та рішучими діями вони фактично врятували життя дівчинці. В далекій країні Валічці стало дуже погано, в дитини температура 40, дитина відмовляється пити, загальне зневоднення. Збити температуру не можуть. Неділя, 8-ма година вечора. Залишається єдина соломинка - номер телефону консула. Через годину в готелі з'являється консул разом з дружиною, лікарем і перекладачем. Все вирішується за декілька хвилин, дитину везуть в госпіталь. Якби не втручання представників посольства, хто знає чи витримала б Валя до ранку.

   Кажуть, що українці за кордоном беззахисні. Що коли американець потрапляє в біду, то представники американського дип. представництва на всіх парах летять на допомогу, а наші... Не знаю як підтримують своїх американці, натомість вже знаю як допомагають маленькій  дитині з України в Кореї. Щиро дякуємо вам!
- працівникам Управління Державної митної служби в Рівненській області, зокрема Лілії Драпчинській та Людмилі Пшебільській, за допомогу в терміновому виготовленні закордонних паспортів;
- благодійному фонду «Единый мир», який в останній день перед відльотом перерахував бабусі на картку 30 тисяч гривень.

   Саме ці кошти допомогли оплатити непередбачуване лікування від зневоднення, адже додаткових коштів в бабусі не було. Вони вирушали на операцію лише з коштами, зібраними на операцію.   

   На жаль, попереду Валічку чекає ще одна операція в Кореї. Цю операцію лікарі планують провести через 5-6 місяців і вартість її буде 7100 доларів США. На сьогоднішній день в бабусі є залишок з попередньо зібраних коштів 2000 доларів США та 8900 гривень, на рахунку фонду залишок коштів 14 тисяч гривень. Цих коштів вистачить на квитки, всю суму на операцію та проживання доведеться знову збирати. Просимо вас не залишати Валюшку і допомогти дівчинці нарешті подолати хворобу!

Телефони:
Бабуся Валентина Мирон 098 525 47 46
Координатор Мар’яна Рева 098 45 26 916  

Реквізити для допомоги: 
БФ "Скарбниця Надії" 
ЗКПО 37685693 
26009336789200 
АТ "УкрСиббанк" 
МФО 351005 
Призначення платежу - Добровільна пожертвa для Валентини Михайлової 

Приватбанк 
р/р 25601799258030 
МФО ЗЗЗЗ91 
ЄДРПОУ 14360570 
Мирон Валентина Миколаївна поповнення картки 4627 0812 1088 3414
Категорія: Михайлова Валентина | Додав: Anna_Iliuk (2013-07-18) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1218
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Друзі