A A
RSS
Головна » Статті » Діти з іншими діагнозами » Михайлова Валентина

Михайлова Валя (Відео)
   Знову з Рівного на Київ вирушає на операцію маленька дитина. Як допомогти на відcтані? Чим підтримати? Поки що можемо підтримати лише інформаційно, розказавши вам історію маленької Валічки. Сподіваємось, що ця історія торкнеться вашого серця.

   «Моя Валюшка» - тільки так називає свою двохрічну внучку бабуся Валентина і додає: «Ми з нею одне ціле». Хоча називати цю моложаву жінку бабусею відверто кажучи, язик не повертається. Їй всього 42 роки, в неї на руках маленька хвора внученька. «А донька, мама дівчинки?» - запитаєте ви. Мама є, але вона не цікавиться долею Валюшки, жінку позбавили материнських прав. Мама приходить додому тільки коли дівчинка з бабусею на лікуванні в Києві. Тата в дівчинки немає.

   Валічка обділена материнським теплом, але це далеко не всі біди маленької дівчинки. Щойно маленькій виповнився рік як в неї зник голос. Бабуся довго лікувала внучку, консультувалася в різних лікарів, та дівчинці ставало лише гірше. В 1 рік і 3 місяці Валя вперше почала задихатися і потрапила до реанімації. Лише тоді було поставлено остаточний діагноз: папіломатоз гортані. Це рідкісне захворювання, в гортані дівчинки ростуть папіломи (доброякісні пухлини), які перекривають дихання. Валя вже декілька разів потрапляла до відділення реанімації Рівненської обласної дитячої лікарні, щоб врятувати життя дівчинці її підключали до трахеостоми. Дівчинка вкрай важко витримує цю процедуру. На сьогоднішній день єдине лікування хвороби – хірургічне видалення папілом, такі операції дівчинці проводять в ЛОР-відділенні національної лікарні Охмадит. Нажаль, лягати під ніж хірурга Валічці доводиться двічі на місяць. Після кожної операції дівчинку відпускають додому та вже за декілька днів бабуся помічає, що Валя знову важко дихає. Ще декілька днів – і обидві Валентини вирушають до столиці на чергову рятівну операцію.

   Якщо вчасно не вдається виїхати з Рівного, не дозволяють погодні умови або немає коштів  - знову реанімація обласної лікарні. Кожна операція це витрачені сили, нерви і кошти. На кожну операцію бабуся витрачає не менше 1000 гривень на ліки, перев’язочні матеріали. Додайте до цього кошти на дорогу, харчування, підгузники і ви зрозумієте, як важко самій бабусі боротися за життя внучки.

   Поки що вони ходять по замнутому колу від операції до операції. Та лікарі дають надію, що з цього кола вдасться вирватися. В Україні є декілька дітей, яким вдалося перемогти цю хворобу завдяки операції в корейській клініці Ессон (м. Сеул). Доцільність лікування Валічки за кордоном узгодженно з столичними лікарями, вони не проти такого кроку, так як на сьогоднішній день кардинально допомогти дівчинці в Україні не можуть. Для того, що поїхати на лікування в клініку, необхідно зібрати 9600 доларів США на операцію та 3000 доларів США на переліт, проживання та харчування в Південній Кореї.

 

 

   Ми просимо вас звернути увагу на Валю. Дівчинці дуже треба допомога. Бабуся відчайдушно бореться за внучку, але самі вони не впораються з цією бідою. Бабуся  - соціальний працівник в територіальному центрі, зарплата в неї маленька. Їм треба допомога молитвами, коштами, підтримкою в Києві та в Рівному.

 

 

 

Телефони:
Бабуся Валентина Мирон 098 525 47 46
Координатор Мар’яна Рева 098 45 26 916

Адреса: м. Рівне, вул. Павлюченка

Дівчинка хрещена в УПЦ МП під іменем Валентина.

 

Група Вконтакті http://vk.com/club25701197

Реквізити для допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"
ЗКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільна пожертвa для Валентини Михайлової


Приватбанк
р/р 25601799258030
МФО ЗЗЗЗ91
ЄДРПОУ 14360570
Мирон Валентина Миколаївна
поповнення картки 4627 0812 1088 3414


НОМЕР БІЛАЙН ДЛЯ ПОЖЕРТВ
8 905 735 24 06 гроші дійдуть з будь якої точки Росії

 

 

 

 


 

Категорія: Михайлова Валентина | Додав: Anton (2013-05-16) | Автор: Мар'яна Рева
Переглядів: 1955 | Коментарі: 1
Всього коментарів: 1
1 shalom_danislav  
Шалом!
Слава і Хвала Господу Богу, Який викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас!
Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий!
Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і прощення за спробу своїми силами і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості!
І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Ієшуа-Спасителя і Кров'ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров'я і перемагати смерть!
Де гарантія, що у вашому житті не прійде відчай і не знадобиться диво!
Радість в Господі, сила наша!
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
(Матф.5:4)
Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля!
У Тебе всі часи і терміни!
Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі