A A
RSS
Головна » Статті » Діти з іншими діагнозами » Крупинський Роман

Крупинський Роман

   Історія 16-річного Романа для мене особисто незвична. Бо я звикла бачити дітей, які лише потрапили в онковідділення, звикла розмовляти з заплаканими мамами і розгубленими дітьми. А цього разу я побачила комунікабельного тата і усміхненого хлопця, для якого онкологічне захворювання залишилось в далекому дитинстві. Рома перехворів на ретино бластому (рак сітківки ока) 11 років тому. Щоб врятувати Романові життя, лікарі були змушені видалити дитині два ока і хлопець осліп назавжди. Трагедія, яку важко пережити і усвідомити. Ви думаєте, життя хлопця на тому зупинилося? Якщо ви так подумали, то ви помилилися.
   Рома -усміхнений молодий хлопець, щирий і відкритий. Він вчиться в 10 класі спеціалізованої школи для незрячих в м. Київ, а також в музичній школі. Навчається Рома успішно, він занесений на дошку пошани школи. Хлопець грає на трьох інструментах: баян, синтезатор, гітара, а також вчиться співати. В школі Роман грає в шкільному ансамблі на бас-гітарі. В межах шкільної програми він проходить навчання по курсам масажу та оператора комп`ютерного набору. В вільний час хлопець любить слухати класичну музику, рок-музику та аудіо-книжки. Після закінчення школи хлопець хоче продовжувати навчання в ВУЗі медичного профілю за спеціальністю, пов`язаною з масажем та реабілітацією хворих. До речі, на фотосесію Рома одягнув футболку переможця конкурсу читців  українських віршів, що проводився в їхній школі. 
   Також Роман мріє про хороший професійний баян для занять музикою. 
   Ми познайомились з Романом та його татом, коли хлопець лежав в нашому онковідділенні, щоб пройти обстеження для продовження інвалідності. Тоді ж тато розказав нам про важке матеріальне становище родини і попросив про допомогу. Романові кожні два роки треба міняти очні протези. Вартість комплекту протезів на два ока - 4052 гривні. Виготовляють протези в Києві. Наступного разу Ромі треба міняти протези в квітні, крайній термін - в травні цього року. Будь ласка, допоможіть хлопцеві! 

 

Координато Мар`на Рева  098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги
Благодійний фонд "Скарбниця Надії"
ЄДРПОУ 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - добровільна пожертва для Крупинського Романа

 

 
Категорія: Крупинський Роман | Додав: Anton (2015-03-30) | Автор: Мар`на Рева
Переглядів: 756
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Block title

Стань донором

Ти можеш ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДИТИНИ!

Наші скриньки

Випадкове фото

Друзі